• Informacje na temat:

  samochód choreografa

Artykuły na temat: samochód choreografa
 • Agustina Egurroli kłopoty z chuliganami

  ...sprawca, w biały dzień, rozbił kamieniem tylną szybę w luksusowym samochodzie choreografa i jurora "You can dance...". Na miejsce wezwana została policja, spisany został protokół. Choreografa czekają(...) teraz będzie poruszał się Egurrola? Choreograf ma drugi samochód, Audi Q7, warte około 200 tys. złotych, nie będzie więc musiał gnieść się z obcymi ludźmi w metrze lub wydawać pieniędzy na taksówki.

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • Tyrka straciła prawo jazdy!

  W związku każdej pary zdarzają się lepsze i gorsze okresy. U Niny i Agustina ostatnio poważnym problemem stało się... auto. Kilka miesięcy temu choreograf sprawił swojej partnerce miłą niespodziankę - kupił upragnionego mini coopera. Radość jednak trwała krótko... Tancerka straciła ostatnio prawo jazdy - donosi "Na Żywo". Fotoradary tyle razy "ustrzeliły" jej samochód podczas łamania przepisów...

 • Michał Piróg: Żyd, gej, artysta

  Płaczący juror, zdolny choreograf, gwiazdor, który zawsze mówi to, co myśli. Przyjaciele Michała Piróga zdradzili, jaki jest, gdy na planie "You Can Dance" gasną światła.

 • Józefowicz wciąż olewa przepisy

  Okazuje się, że Janusz Józefowicz regularnie siada za kierownicę swojego samochodu, mimo że oblał egzamin na prawo jazdy.

 • Ania Szarmach w ultrafiolecie

  Na początku stycznia nakręcono teledysk do eurowizyjnego singla "Open Your Mind" Ani Szarmach, który możecie już oglądać tylko w INTERIA.PL!

 • Michał Piróg stracił czucie w nogach!

  Nie jest tajemnicą, że choreograf i tancerz od lata zmaga się z poważnymi problemami z kręgosłupem. Przez to właśnie tak rzadko widzowie mogą go oglądać w jego żywiole, czyli w tańcu. Teraz, po powrocie z wyprawy po Indiach, powiedział, że spotkała go tam naprawdę groźna i przykra przygoda. "Samochód, którym jechaliśmy, nagle zahamował. Upadł na mnie jeden z operatorów kamery, przygniatając mnie...

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek (wiek tylko do wiadomości najbliższych) i Radosław Majdan (43 l.) perfekcyjnie mylą tropy związane z organizacją własnego ślubu.

 • Gwiazda ofiarą gangu

  Piosenkarka Nicole Scherzinger przeżyła dramatyczne chwile podczas filmowania teledysku do nowego single "Try With Me".