• Informacje na temat:

  samochód ciężarowy

Artykuły na temat: samochód ciężarowy
 • "Rolnik szuka żony 5": Krzysiek wyznaje gorzko: "Dopadają mnie początki depresji"

  ...sobie sprawę z tego, że brak mi doświadczenia.  W wolnych chwilach naprawia auta, nawet otworzył wypożyczalnię samochodów ciężarowych i dostawczych w rodzinnej wsi. Lubi też z aparatem w ręku uwieczniać...

 • Van Damme, szpagat i ciężarówki

  W najnowszym filmie Volvo Trucks pt. "The Epic Split" aktor Jean-Claude Van Damme wykonuje jeden ze swoich słynnych szpagatów. Stoi w rozkroku na lusterkach wstecznych dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM, które poruszają się do tyłu.

 • Filip Chajzer o śmierci syna: Czasami jest lepiej, czasami gorzej

  Chłopiec zginął dwa lata temu w wypadku samochodowym. Dramat wydarzył się kilka kilometrów przed Płońskiem (woj. mazowieckie), na drodze krajowej numer 7 z Warszawy do Gdańska. Za kierownicą srebrnej skody fabii siedział teść Filipa Chajzera, a obok - na miejscu pasażera - Maksymilian. Na prostym odcinku drogi samochód uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego stojącego na poboczu jezdni...

 • Robbie Williams wystąpi w czwartek, 6 listopada, z pierwszym koncertem w Polsce, który odbędzie się w katowickim "Spodku". Bilety zostały wyprzedane już kilka tygodni temu. Szczegóły pobytu angielskiego wokalisty w naszym kraju otoczone są ścisłą tajemnicą. Jak tłumaczą organizatorzy koncertu, przemawiają za tym względy bezpieczeństwa i obawa przed atakiem fanów.

 • "Na Wspólnej": Ilona Wrońska: chcę zrobić prawko na ciężarówki

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Ilona Wrońska wyjeżdża z mężem i dziećmi do USA. "Wracamy w marcu" - mówi PAP Life aktorka. W tym roku po raz pierwszy wystartowała w triathlonie, choć wcześniej nie umiała pływać. Chce też zrobić prawo jazdy na ciężarówki.

 • Marilyn Manson, amerykański muzyk i wokalista, zapowiada, że jego koncert, który odbędzie się 13 lutego na warszawskim Torwarze, będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że jego polscy fani pierwszy raz będą mogli zobaczyć go "na żywo". Przede wszystkim z powodu tego, co będzie można zobaczyć i jakie atrakcje przewidział zespół. Wygląda też na to, że atrakcje te będą tajemnicą aż do dnia koncertu.

 • "Na Wspólnej": Angażuje się w sprawy kobiet

  - Kinga potrafi wczuć się w sytuację kobiet, którym pomaga, stąd jej zaangażowanie - mówi o serialowej bohaterce Ilona Ostrowska. Zdradza też swoją nową pasję.

 • Celine Dion: Powstanie scena

  W środę, 18 czerwca - na 10 dni przed koncertem Celine Dion w Krakowie - na tamtejszych Błoniach rozpoczną się prace przy budowie specjalnie zaprojektowanej sceny oraz widowni, która ma zmieścić 60 tysięcy widzów.

 • Komornik przerwał program Gessler

  W Lęborku podczas kręcenia kolejnego odcinka "Kuchennych rewolucji" doszło do niecodziennego zdarzenia - lokal, który poddawany był przemianie, odwiedził komornik!

 • Depeche Mode zagra w "Spodku"!

  Już dzisiaj, we wtorek, 14 marca, w katowickim "Spodku" odbędzie się koncert angielskiego zespołu Depeche Mode. Przypomnijmy, że będzie to pierwszy z dwóch występów, jakie zespół da w tym roku w Polsce.

Dyskusje na temat: samochód ciężarowy