• Informacje na temat:

  samochód ciężarowy

Artykuły na temat: samochód ciężarowy
 • "O mnie się nie martw": Życie bez Igi

  Marka natychmiast ruszyła z pomocą jego ofiarom - matce i jej córeczce. Wyciągnęła z auta dziecko, a następnie wróciła po siedzącą za kierownicą kobietę. Wtedy w okolicy pojawił się samochód ciężarowy, który rozpędzony wjechał w kłęby dymu... Tuż przed napisami usłyszeliśmy jedynie ostre hamowanie. Dziś już wiemy, że Iga nie przeżyła...

 • Van Damme, szpagat i ciężarówki

  W najnowszym filmie Volvo Trucks pt. "The Epic Split" aktor Jean-Claude Van Damme wykonuje jeden ze swoich słynnych szpagatów. Stoi w rozkroku na lusterkach wstecznych dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM, które poruszają się do tyłu.

 • Karol Strasburger zdradził tajemnicę sukcesu programu "Familiada"

  ...: ile tramwaj ma kół, ile pies zjada mięsa dziennie.... Banał!  A potem stajemy przed koniecznością odpowiedzi: "Jaki może być samochód?". No jaki: czerwony, biały, duży? A nikt nie powie, że sportowy, ciężarowy czy zepsuty. I mamy z tego zabawę. Widzów przyciąga też humor i naturalność... - To prawda, nasz program nie jest wyreżyserowany i to jest jego siła. Robimy, co serce nam dyktuje...

 • Robbie Williams wystąpi w czwartek, 6 listopada, z pierwszym koncertem w Polsce, który odbędzie się w katowickim "Spodku". Bilety zostały wyprzedane już kilka tygodni temu. Szczegóły pobytu angielskiego wokalisty w naszym kraju otoczone są ścisłą tajemnicą. Jak tłumaczą organizatorzy koncertu, przemawiają za tym względy bezpieczeństwa i obawa przed atakiem fanów.

 • "Rolnik szuka żony 5": Krzysiek wyznaje gorzko: "Dopadają mnie początki depresji"

  ...sobie sprawę z tego, że brak mi doświadczenia.  W wolnych chwilach naprawia auta, nawet otworzył wypożyczalnię samochodów ciężarowych i dostawczych w rodzinnej wsi. Lubi też z aparatem w ręku uwieczniać...

 • Marilyn Manson, amerykański muzyk i wokalista, zapowiada, że jego koncert, który odbędzie się 13 lutego na warszawskim Torwarze, będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że jego polscy fani pierwszy raz będą mogli zobaczyć go "na żywo". Przede wszystkim z powodu tego, co będzie można zobaczyć i jakie atrakcje przewidział zespół. Wygląda też na to, że atrakcje te będą tajemnicą aż do dnia koncertu.

 • Filip Chajzer o śmierci syna: Czasami jest lepiej, czasami gorzej

  Chłopiec zginął dwa lata temu w wypadku samochodowym. Dramat wydarzył się kilka kilometrów przed Płońskiem (woj. mazowieckie), na drodze krajowej numer 7 z Warszawy do Gdańska. Za kierownicą srebrnej skody fabii siedział teść Filipa Chajzera, a obok - na miejscu pasażera - Maksymilian. Na prostym odcinku drogi samochód uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego stojącego na poboczu jezdni...

 • Celine Dion: Powstanie scena

  W środę, 18 czerwca - na 10 dni przed koncertem Celine Dion w Krakowie - na tamtejszych Błoniach rozpoczną się prace przy budowie specjalnie zaprojektowanej sceny oraz widowni, która ma zmieścić 60 tysięcy widzów.

 • "Na Wspólnej": Ilona Wrońska: chcę zrobić prawko na ciężarówki

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Ilona Wrońska wyjeżdża z mężem i dziećmi do USA. "Wracamy w marcu" - mówi PAP Life aktorka. W tym roku po raz pierwszy wystartowała w triathlonie, choć wcześniej nie umiała pływać. Chce też zrobić prawo jazdy na ciężarówki.

 • Ok. 8 tys. widzów bawiło się w czwartek, 6 listopada, na pierwszym w Polsce koncercie jednego z największych gwiazdorów muzyki pop, Brytyjczyka Robbiego Williamsa w "Spodku" w Katowicach. Wokalista porwał publiczność prezentując prawdziwe show, a po koncercie, zamiast do Moskwy, poleciał do Warszawy.

Dyskusje na temat: samochód ciężarowy