• Informacje na temat:

  samochód dody

Artykuły na temat: samochód dody
 • Rodzina Dody najadła się ostatnio strachu! Chodzi o babcię Pelagię!

  ..., mimo podeszłego wieku, była i jest doskonałym kierowcą, jednak pech chciał, że niedawno inny samochód uderzył w jej seicento! Kolizja wyglądała groźnie, ale na szczęście pani Pelagia wyszła(...) rodzina razem z Dorotą, która specjalnie przyjechała z Warszawy i miała dla babci niespodziankę. "Kupiłam jej nowy, bezpieczny samochód, o jakim zawsze marzyła" – chwali się w "Rewii" sławna wnuczka...

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • ...i porysowała jego luksusowy samochód. Pytani o zachowanie Dody psycholodzy oceniają, że artystka powinna uczyć się radzić sobie z agresją i złymi emocjami przy pomocy terapeuty. Tymczasem jeśli Doda(...) celność na strzelnicy. Blady strach niemal natychmiast padł na wrogów znanej z wybuchowego charakteru i awantur Dody. W mediach było głośno m.in. o pobiciu przez nią aktorki Moniki Jarosińskiej...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Nie żyje babcia Dody. Wokalistka opublikowała w sieci wzruszający wpis

  ...śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" - czytamy.  Babcia była ważną osobą w życiu Dody, co wokalistka sama(...), bezpieczny samochód, o jakim zawsze marzyła. Odbyłam z nią wspólną podróż, żeby upewnić się, jak radzi sobie za kółkiem. Muszę przyznać, że prowadzi tak samo dobrze jak 20 lat temu, kiedy woziła...

 • Kontrowersyjna wokalistka Doda (23 l.) po otrzymaniu prawa jazdy kupuje nowy samochód.

 • Doda wbija szpilę Górniak! Będzie afera?!

  Już od października zobaczymy Edytę Górniak (46 l.) w nowym reality show, w którym będzie uczyła się prowadzić samochód. Doda (35 l.) zapytana, co sądzi na ten temat, ostro skomentowała pojawienie się koleżanki w produkcji.

 • Terenowy model Mitsubishi sprowadzono z Holandii, a nadbudówkę auta piosenkarki zamówiono w Ameryce.

 • Doda ostro skrytykowała show Edyty Górniak! Ale afera!

  Doda.   Wgląda na to, że po tych słowach konflikt między Edytą a Dodą wybuchnie na nowo. Zgadzacie się ze słowami Dody? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Pech nie opuszcza Dody

  Ostatnie dni nie są najszczęśliwsze w życiu popularnej piosenkarki...

Zdjęcia na temat: samochód dody
Wideo na temat: samochód dody
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....