• Informacje na temat:

  samochód honey

Artykuły na temat: samochód honey
 • Honorata "Honey" Skarbek miała wypadek!

  ..."Honey" poinformowała swoich fanów, że rozbiła swój samochód...

 • Honey z tańczącym królikiem ("Insomnia" - teledysk)

  W sieci zadebiutował nowy teledysk Honoraty "Honey" Skarbek - "Insomnia". W ciągu trzech dni został odtworzony niespełna 300 tysięcy razy.

 • A imię jej Milion

  20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.

 • Marc Almond powraca

  Pół roku po dramatycznym wypadku powraca Marc Almond. W październiku 2004 roku wokalista angielskiej grupy Soft Cell omal nie stracił życia, kiedy motocykl, którym jechał, zderzył się z samochodem. Almond w kwietniu opuścił szpital, a wkrótce ukaże się jego nowy singel "Perfect Honey (Temptation)".

 • W łóżku z Jamesem Bondem

  Być dziewczyną Bonda to przywilej, ale i wielka odpowiedzialność. Niejedna aktorka zapewniła sobie po wsze czasy uwielbienie fanów 007. Niejedna też poległa, nie umiejąc podołać ciężkiej sztuce partnerowania agentowi. Przyjrzyjmy się obydwu kategoriom dziewczyn Bonda.

 • Wojna z piratami trwa

  W kilku amerykańskich stanach, m.in. Ohio i Kalifornii, wprowadzono - lub wkrótce zostanie wprowadzone - prawo, na mocy którego osoby rejestrujący filmy podczas kinowych seansów będą mogły być aresztowane przez policję. Kroki te zostały podjęte w wyniku usilnych próśb przedstawicieli hollywoodzkiego przemysłu filmowego, a zwłaszcza Związku Filmowców Amerykańskich (Motion Picture Association Of America - MPAA).

 • Muzyka, która kręciła!

  Być może nie są to wszystkie najlepsze płyty 2008 roku, ale kryterium wyboru było proste - to albumy, które najczęściej kręciły się w moim odtwarzaczu.

 • James Bond: Narodziny legendy

  Dziś mija dokładnie 50 lat od premiery "Doktor No", pierwszego filmu opowiadającego o Jamesie Bondzie. Z tej okazji przypominamy, jak doszło do powstania jednej z najsłynniejszych ekranowych serii.

Wideo na temat: samochód honey
 • Honey broni Justina Biebera. "Wszystkie media na nim żerują"

  zamieniają go w zombie. 19-latka broni jednak Honorata "Honey" Skarbek, mówiąc, że za jego uzależnienia i wybryki odpowiedzialne są w dużej mierze media. "To osoba, która zaczynała w bardzo

 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...