• Informacje na temat:

  samochód janusza józefowicza

Artykuły na temat: samochód janusza józefowicza
 • Janusz Józefowicz: Córka wybaczyła mu błędy!

  Zajęty karierą i walką o realizację marzeń, Janusz Józefowicz (56 l.) nie zauważył, że po drodze stracił rodzinę. Małżeństwa nie uratował, ale naprawił relacje z córką. Wyznał jej, że popełnił błąd.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Józefowicz wciąż olewa przepisy

  Niedawno "Fakt" przyłapał Józefowicza na prowadzeniu samochodu. Jak wiadomo, choreograf nie ma prawa jazdy - oblał egzamin teoretyczny - więc gdy zobaczył reporterów robiących mu zdjęcia, wściekł się(...). Niestety, tylko za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Zobacz również: Józefowicz jeździ bez prawa jazdy Kompromitacja Józefowicza...

 • "Polita": Józefowicz i Urbańska ruszają za granicę

  Janusz Józefowicz, twórca musicalu "Polita", przymierza się do podboju Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W spektaklu główną rolę gra jego żona, znana z piosenki "Rolowanie" Natasza Urbańska. "Polita" opowiada o losach słynnej polskiej aktorki kina niemego Poli Negri.

 • Józefowicz jeździ bez prawa jazdy

  Jak donosiliśmy, Janusz Józefowicz ostatnio oblał egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Najwyraźniej nie przejął się zbytnio porażką, bo... niezrażony prowadzi swój samochód.

 • Urbańska: Chce mieć do kogo wracać

  Janusz Józefowicz wprowadza rewolucję. W grudniu Studio Buffo zaprasza na musical w 3D. W głównej roli - Natasza Urbańska.

 • Józefowicz pomiata Urbańską?

  ...30-letnia Urbańska nie ma lekko. Ostatnio doszły nas słuchy, że artystka obawia się porzucenia przez Janusza Józefowicza (49 l.), gdy na świecie pojawi się ich dziecko. Janusz wciąż może być(...) kierownicą) i odjechali!" - relacjonuje "Życie na gorąco". Pracownicy Józefowicza nie wyrażają się pochlebnie o swoim szefie: " Józek to egoista i egocentryk, albo on musi być najważniejszy, albo...

 • Natasza Urbańska po niemiecku

  Twórcy musicalu "Polita" przymierzają się do podboju Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Janusz Józefowicz jest przekonany, że to bardzo dobry kierunek, bo Pola Negri, w którą w spektaklu wciela się Natasza Urbańska, była w tych krajach niezwykle popularna.

 • Zemsta

  Rosjan. Tymczasem Lipa kupuje broń i samochód, potem jedzie do mieszkania Szajby i uprowadza go. Rozpoczynają się poszukiwania porwanego. Alex wpada na trop gangstera, jednak przesłuchanie nie daje...

 • Natasza Urbańska: Wymarzona synowa

  Największą radość i siłę do życia daje jej rodzina. Tę jej miłość i oddanie szczególnie widać w czasie choroby...