• Informacje na temat:

  samochód jerzego owsiaka

Artykuły na temat: samochód jerzego owsiaka
 • "To jest właśnie Polska"

  Do Kostrzyna nad Odrą (Lubuskie) dotarli już wszyscy muzycy, którzy wystąpią na 13. Przystanku Woodstock, technika jest w pełnej gotowości - poinformował godzinę przed festiwalem szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. Pierwszy koncert już o godz. 15.

 • Przystanek Woodstock w lipcu

  Tegoroczny Przystanek Woodstock odbędzie się ostatecznie w ostatni weekend lipca, a nie jak wcześniej zapowiadano, na początku sierpnia. O zmianie terminu poinformował we wtorek, 16 marca, Jerzy Owsiak na konferencji prasowej zorganizowanej w Kostrzynie nad Odrą - nowym miejscu imprezy.

 • Przystanek Woodstock: Już 100 tysięcy osób (relacja, zdjęcia, wideo)

  100 tys. osób przyjechało do Kostrzyna nad Odrą, aby wziąć udział w XIX Przystanku Woodstock, który rozpoczyna się w czwartek. Jak informują policjanci, drogi dojazdowe są jeszcze przejezdne, a największy ruch spodziewany jest w czwartkowy poranek.

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Orkiestra po raz osiemnasty

  Dziś (10 stycznia) odbywa się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi Orkiestra z czerwonymi serduszkami gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

 • Ile kosztował Przystanek?

  Ponad 348 tys. zł to koszty jakie poniosły wszystkie służby podległe wojewodzie lubuskiemu w związku z organizacją w tym regionie 13. Przystanku Woodstock.