• Informacje na temat:

  samochód jurka owsiaka

Artykuły na temat: samochód jurka owsiaka
 • Darowizna Agaty Kuleszy

  Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" Agata Kulesza (37 l.), swoją wygraną - srebrne porsche - przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

 • Przystanek Woodstock 2014 wystartował!

  Ponad 70 zespołów muzycznych z kraju i zagranicy zagra w Kostrzynie nad Odrą podczas XX Przystanku Woodstock. Największy festiwal rockowy w Polsce i jeden z największych w Europie wystartował zgodnie z planem w czwartek, 31 lipca, o godz. 15.

 • Kulesza oddała porsche

  Auto zostało wystawione na licytację. Już po dwóch godzinach uzyskano kwotę 120 tysięcy złotych. "Mam nadzieję, że cena będzie dużo wyższa i liczę na wszystkich zamożnych panów" - powiedziała z uśmiechem. Aktorka w zamian otrzymała gadżety WOŚP, m.in. koszulkę i kubek. "Agata formalnie przekazała nam swoją nagrodę. To przepiękny samochód z przepiękną deską rozdzielczą. Tam wszystko jest...

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Akademia Sztuk Przepięknych

  Znowu nawaliłem. Myślę jednak, że tym razem mam wytłumaczenie. W każdym razie już za tydzień kilkaset tysięcy ludzi będzie mogło ocenić, czy to wytłumaczenie jest wystarczające.

 • Przystanek Woodstock: Fantastyczna atmosfera

  W niedzielę, 7 sierpnia, nad ranem, zakończyły się koncerty w ramach XI Przystanku Woodstock, który odbył się w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizującej Przystanek, ocenił, że atmosfera była "absolutnie fantastyczna". Według różnych szacunków, na trwającej od piątku, 5 sierpnia, imprezie bawiło się od 100 do ponad 400 tysięcy osób.

 • Przystanek Woodstock: Wyjazd w żółwim tempie

  Setki tysięcy uczestników Przystanku Woodstock wyjeżdżały w niedzielę (7 sierpnia) w żółwim tempie z Kostrzyna nad Odrą. Wszystkie drogi były permanentnie zapchane. Można to porównać do wyjazdu uczestników historycznego, amerykańskiego Woodstock z 1969 roku.

 • "Rock and roll to nie rurka z kremem"

  Grupa Underground powstała pod koniec lat 90. w Rybniku. Mimo stosunkowo krótkiej historii, ma na koncie ponad 150 koncertów, z których najważniejsze odbyły się podczas Przystanków Woodstock. Efektem udanego występu przed kilkusettysięczną widownią w 2002 roku, był kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music. Jego pierwszym owocem była czwarta płyta śląskiej formacji, "Kto jest kim", wydana na początku listopada 2003 r. Wcześniej zespół własnym nakładem wydał trzy albumy: "Po drugiej stronie...

 • Przystanek Woodstock: Już 100 tysięcy osób (relacja, zdjęcia, wideo)

  100 tys. osób przyjechało do Kostrzyna nad Odrą, aby wziąć udział w XIX Przystanku Woodstock, który rozpoczyna się w czwartek. Jak informują policjanci, drogi dojazdowe są jeszcze przejezdne, a największy ruch spodziewany jest w czwartkowy poranek.

 • Pocałować niebo

  Patrzę na ekran. 13-letni Antonio Pontarelli tarza się na scenie z niezwykłymi skrzypcami, przytwierdzonymi szerokim pasem do klatki piersiowej. Z głośników leje się kaskada dźwięków, która przypomina tsunami, ale nie to tragiczne, sprzed roku. Tsunami Antonio jest piękne i brawurowe, aż się nie chce wierzyć, że ten szczeniak naprawdę istnieje.

Wideo na temat: samochód jurka owsiaka
 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...