• Informacje na temat:

  samochód kalisz

Artykuły na temat: samochód kalisz
 • Żona Ryszarda Kalisza ma kolejne kłopoty. Wstrząsające szczegóły sprawy!

  Niemałe problemy w rodzinie Ryszarda Kalisza (62 l.). Zimą żona polityka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana przez policję, a później prokuratura postawiła jej zarzut. Okazuje się, że sprawa ma ciąg dalszy.

 • Żona Ryszarda Kalisza zatrzymana za jazdę pod wpływem. Tabloid ujawnia szokujące szczegóły!

  Ryszard Kalisz (62 l.) ma teraz na głowie same problemy. Jak donosi "Fakt", wywiózł synka z dala od Warszawy, by w pełni skupić się na ratowaniu żony...

 • Ryszard Kalisz jest już milionerem!

  Ryszard Kalisz (58 l.) nie musi się martwić o przyszłość swoją i najbliższych.

 • Ryszard Kalisz odpowiada Pietrusińskiej: "Założyła, że może mnie złapać na dziecko"

  Ryszard Kalisz (58 l.) postanowił odpowiedzieć na zarzuty Ingi Pietrusińskiej (37 l.). Postrzega siebie jako wspaniałego ojca i chce z synem spędzać więcej czasu.

 • Żona Ryszarda Kalisza z zarzutami! Pod wpływem alkoholu prowadziła auto

  Szok! Żona Ryszarda Kalisza usłyszała zarzuty! Prokuratura oskarża ją o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Dominika w chwili zatrzymania przez policję miała mieć 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Ryszard Kalisz w szpitalu!

  ...53-letni Ryszard Kalisz trafił do szpitala z ostrym zapaleniem gardła. Jak się okazuje, wszystkiemu winna jest... samochodowa klimatyzacja.

 • Wojciech Siemion: Tylko raz zawiódł widzów

  ..., zamordowanego w Auschwitz i jednego z braci, żołnierza AK. Po jej zakończeniu, z czterema braćmi wspierali się jak mogli. Jako nastolatek przeniósł się do Kalisza, gdzie mieszkał jego starszy brat(...) umówione spotkanie z nami o 11.00, 200 osób siedziało już na sali. Nigdy się nie spóźniał - wspominał ten dzień dyrektor radomskiego domu kultury. Samochód, którym jechał, wbił się w ciężarówkę. Aktor zmarł...

 • Łukasz Płoszajski miał wypadek

  Do incydentu doszło w okolicach Kalisza. Łukasz Płoszajski w ostatniej chwili zauważył jadące na rowerze dzieci, chcąc je wyminąć, uderzył w inny samochód i wpadł do rowu. Oczywiście, aktor całym(...), co oczywiście też oznajmił. "Po wczorajszej kolizji muszę kupić nowy samochód" - stwierdził. Na przyszłość zalecamy jednak więcej ostrożności. Dobrze, że tym razem nikomu nic się nie stało.

 • "Barwy szczęścia": Wrażliwy twardziel - rozmowa z Jakubem Wieczorkiem

  ...sceny bliskości Borysa z Grażyną (Ewa Konstancja Bułhak - przyp. aut.). Poznają się w dramatycznych okolicznościach, gdy Zenka potrąci samochód, a z czasem zrodzi się między nimi fascynacja, obustronne(...) nierealne. Żeby zobaczyć prawdziwe życie, wystarczy pojechać na prowincję w którymkolwiek kierunku świata. Pochodzę z Kalisza i bardzo lubię tam wracać. Często wyjeżdżam z córką. Zimą byliśmy na nartach...

 • Dżem: To już 5 lat

  5 lat temu, 27 stycznia 2005 roku, w wypadku samochodowym zginął Paweł Berger, klawiszowiec grupy Dżem.

Wideo na temat: samochód kalisz
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....