• Informacje na temat:

  samochód kowalczyk

Artykuły na temat: samochód kowalczyk
 • Justyna Kowalczyk i jej rodzina przeżyli chwile grozy!

  Justyna Kowalczyk opisała mrożącą krew w żyłach historię, która zdarzyła się pod jej rodzinnym domem!

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • Justyna Kowalczyk drżała o życie rodziców!

  Justyna Kowalczyk (31 l.) przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Wszystko z powodu kataklizmu, jaki nawiedził jej rodzinną wieś!

 • Znamy nominowanych do "Cybulskiego"

  Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Marcin Kowalczyk oraz Joanna Kulig znaleźli się na liście aktorów nominowanych w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Laureata poznamy 21 stycznia 2013.

 • Wspaniały gest Justyny Kowalczyk!

  Justyna Kowalczyk (29 l.) pokazała prawdziwą klasę. Bez mrugnięcia okiem przekazała drogi samochód na cele charytatywne...

 • "Hardkor Disko": Brutalny hedonizm i nostalgia

  Dystrybutor reżyserskiego debiutu Krzysztofa Skoniecznego "Hardkor Disko" zaprezentował pierwszy zwiastun obrazu, w którym na ekrany wraca Marcin Kowalczyk, odtwórca roli Magika w "Jesteś bogiem".

 • Serialowy przewodnik

  ...i zainstalował piec w mieszkaniu Joanny. Ponieważ Zduński sprzedał swój samochód, przyjaciel pożycza mu służbowe auto. Po montażu zakończonym sukcesem, Paweł wraca do firmy Chodakowskiego. Nagle, kilkanaście metrów od celu, musi gwałtownie zjechać z drogi - na jezdnię niespodziewanie wszedł starszy człowiek. Samochód Zduńskiego uderza w stojący na poboczu kontener i staje w płomieniach. W czasie...

 • Gorąco w "Mam talent"

  Striptiz, taniec brzucha, taniec na rękach, lizanie łokcia, układanie kostki rubika i - co ciekawe - stosunkowo mało śpiewania. Za nami pierwszy odcinek piątej już serii programu "Mam talent".

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  Na salonach krążą plotki, że córka premiera Kasia Tusk jest już żoną Staszka Cudnego. Do zaślubił doszło podobno 28 czerwca w Nowym Mieście Lubawskim. Obecni na miejscu funkcjonariusze BOR mieli blokować wścibskich fotoreporterów. Czy faktycznie Tuskom udało się przechytrzyć plotkarzy i zorganizować ślub bez udziału fleszy? Żonaty dziennikarz, z którym Justyna Kowalczyk była w ciąży, ma...

 • Pierwsze fragmenty filmu o papieżu

  Fragmenty bardzo oczekiwanego włoskiego filmu "Habemus papam" Nanniego Morettiego zaprezentowano po raz pierwszy w czwartek w Rzymie. Film z udziałem Jerzego Stuhra będzie miał premierę na początku przyszłego roku.