• Informacje na temat:

  samochód księżniczka

Artykuły na temat: samochód księżniczka
 • Marina Łuczenko miała wypadek i rozbiła samochód Szczęsnego. Jest oświadczenie!

  Kilka dni temu Marina wróciła do Polski z urlopu, który spędzała z ukochanym. Wojtek Szczęsny (25 l.) dba o swoją partnerkę i robi wszystko, aby czuła się przy nim jak księżniczka. Piłkarz pozwala jej nawet wozić się po stolicy jego luksusowym porsche cayenne. Niestety, Marina nie miała dzisiaj szczęścia na drodze i rozbiła samochód... Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Odyńca...

 • Sylwester Wardęga: Zacząłem budować samochód o wyglądzie psa

  Chyba nie ma dziś w Polsce nikogo, kto by o nim nie słyszał. Gwiazda internetu i niepokorny artysta Sylwester Wardęga przyjął rolę jurora w "Przygarnij mnie", by, jak mówi, odwdzięczyć się psiakom za popularność.

 • Malanowski i Partnerzy

  Natalia przeżyła rok temu koszmar. Gdy wracała od koleżanki, zamaskowany napastnik wciągnął ją prosto z ulicy do swojego samochodu, wywiózł w odludne miejsce...

 • Mała North West ma nie lada świtę

  Roczna córka rapera Kanye Westa i celebrytki Kim Kardashian podróżuje jak księżniczka.

 • Księżna Kate i książę William byli przerażeni tym wypadkiem! Zawiniła ochrona?!

  Podczas jazdy samochodem, w którym byli księżna Kate (37 l.) i książę William (34 l.) o mały włos nie doszło do tragedii, która zrujnowałaby prestiż policji. Ochrona królewskiej rodziny Windsorów jest kosztowna i ryzykowna, jednak mało kto wie, jak wygląda to od zaplecza.

 • Lohan inspiracją dla filmu porno

  Ostatnie wybryki młodej aktoreczki Lindsay Lohan, czyli jazda samochodem pod wpływem alkoholu, posiadanie kokainy czy prowadzenie auta mimo utraty prawa jazdy, zainspirowały twórców filmów dla dorosłych.

 • Schejbal: Piękne kaczątko

  ​W drodze z Zakopanego do Warszawy, którą pokonuje przynajmniej raz w tygodniu, staje się inną kobietą. Bo tam ma dom, jest mamą dwójki dzieci, chodzi w T-shirtach i bojówkach. Tu jest aktorką, która przyciąga wzrok mężczyzn, a na przyjęciach wzbudza zachwyt. Coraz większy. Jak to się stało, że Kopciuszek zamienił się w księżniczkę? Magda Schejbal o kobiecej świadomości i pokonywaniu kompleksów.

 • Próbna jazda Mela Gibsona

  Należąca do Mela Gibsona ( "Zabójcza broń" , "Waleczne serce - Braveheart " , "Byliśmy żołnierzami" ) firma Icon Productions zrealizuje pełen akcji obraz "Test Drive". Film opowie historię pewnego nudnego księgowego, który postanawia kupić sobie nowy samochód. Niespodziewanie przejażdżka sportowym wozem, w towarzystwie kierującego autem sprzedawcy, przeradza się w wielki pościg.

 • Piękne kaczątko

  W drodze z Zakopanego do Warszawy, którą pokonuje przynajmniej raz w tygodniu, staje się inną kobietą. Bo tam ma dom, jest mamą dwójki dzieci, chodzi w T-shirtach i bojówkach. Tu jest aktorką, która przyciąga wzrok mężczyzn, a na przyjęciach wzbudza zachwyt. Coraz większy. Jak to się stało, że Kopciuszek zamienił się w księżniczkę? Magda Schejbal o kobiecej świadomości i pokonywaniu kompleksów.

 • "Czy Michał zdobył mnie prezentami? Trochę tak. Potrafił traktować mnie jak księżniczkę i czułam, że jestem najważniejszą osobą na Ziemi. To było fajne, ale kiedy było źle, to na przykład zabrał wszystkie prezenty, które mi dał" - mówi o swoim byłym mężu Michale Wiśniewskim Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

Wideo na temat: samochód księżniczka
 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...