• Informacje na temat:

  samochód lidera

Artykuły na temat: samochód lidera
 • Najdroższe samochody klasyczne gwiazd

  Gwiazdy kina, muzyki telewizji często decydują się na zakup samochodów klasycznych. Oldtimery podobają się wielu sławnym osobom, w tym Beyonce, która jeździ Rolls-Royce Silver Cloud sprzed ponad pół wieku. Wokalistka nie należy jednak do grona największych miłośników motoryzacji, dlatego to inne znane osobistości posiadają większe i okazalsze kolekcje aut zabytkowych. Oto 5 gwiazd, które posiadają najdroższe samochody klasyczne w swojej kolekcji.

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Lider Skaldów po wypadku: Z aut w takim stanie zwykle wyciągają zwłoki!

  ..., wokalista i trębacz. Samochód nadaje się tylko do kasacji. "Widziałem przerażenie w oczach sanitariuszy. Powiedzieli mi, że z aut w takim stanie zwykle wyciągają zwłoki. Cud, że żyjemy" - dodaje...

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Lider Feel zignorował niepełnosprawną

  Lider zespołu Feel Piotr Kupicha (29 l.), zignorował niepełnosprawną dziewczynkę czekającą na jego autograf: "Mamy przed sobą bufona, któremu woda sodowa uderzyła do głowy" - podsumowuje zachowanie gwiazdora jeden z dzienników.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Akt oskarżenia do sądu w Miliczu wpłynął 29 grudnia - podało Radio Wrocław. Muzyk dobrowolnie poddaje się karze dwóch lat więzienia w zawieszeniu, zgadza się też na ponad 10-tysięczną grzywnę. Do wypadku doszło na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie), kiedy muzycy wracali z koncertu. Samochód, Jeep Cherokee prowadzony przez oskarżonego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Robert Gawliński: Synowie sprawili, że zwolnił tempo

  Choć synowie lidera Wilków są już dorośli, ani myślą opuszczać rodzinne gniazdo. Duża w tym zasługa ich ojca. Czym sobie zaskarbił ich sympatię?

 • Rage: Wypadek lidera

  W środę, 4 maja, Peter "Peavey" Wagner, lider niemieckiej grupy Rage, został potrącony przez samochód, gdy jechał rowerem. Muzyk odniósł obrażenia ręki. Po wypadku trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg chirurgiczny.

Wideo na temat: samochód lidera
 • Michał Wiśniewski o prowadzeniu samochodu po alkoholu: Wydmuchałem 2,4 promila

  Lider grup: Ich Troje, Troje i Red Head Michał Wiśniewski w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym" opowiedział, jak wyglądało zatrzymanie przez policję, gdy prowadził samochód po alkoholu. Czy brał kiedyś narkotyki? - Ja bym chętnie się jakiejś maryśki napalił, ale ja po tym idę spać, więc nie mam nic z tego - wyjaśnił muzyk. (Bagaż osobisty/TTV/x-news)