• Informacje na temat:

  samochód nie hamuje

Artykuły na temat: samochód nie hamuje
 • Ilona Łepkowska miała wypadek! "Nie miałam szans, uderzyłam go mimo próby hamowania"

  Ten dzień Ilona Łepkowska (65 l.) zapamięta na długo. W drodze do telewizji scenarzystka miała wypadek, który nie skończył się happy endem.

 • Cleese o samochodzie agenta 007

  James Bond słynie z posługiwania się niezwykłymi gadżetami. Brytyjski aktor John Cleese, grający rolę R - eksperta do spraw gadżetów - w najnowszym filmie o przygodach 007, "Śmierć nadejdzie jutro" , opowiedział magazynowi Independent News o samochodzie, jakim będzie jeździł najsłynniejszy agent świata.

 • "To nie koniec świata!": Weselny bieg z przeszkodami!

  W związku Ulki i Darka wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno Ula odwołała ślub, ale wydarzenia ostatnich godzin sprawiły, że przemyślała całą sprawę i znów chce poślubić ukochanego! Zapraszamy na 24. odcinek "To nie koniec świata!", w którym narzeczeni z Białej podejmą się prawdziwej misji niemożliwej. A przeszkody będą pojawiać się jedna po drugiej!

 • 62-letni wokalista miał wypadek

  Piosenkarz Peter Frampton został poszkodowany w wypadku samochodowym.

 • "O mnie się nie martw": Życie bez Igi

  Niestety, to czego się spodziewaliśmy, stało się faktem – Joanna Kulig odeszła z popularnego serialu.

 • Małgorzata Foremniak cały czas w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • Książę Filip nie przeprosił poszkodowanej w wypadku, który spowodował! Jest komentarz!

  Książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy w czwartkowy wieczór, 17 stycznia 2019 roku. Mąż królowej Elżbiety II (92 l.) sam prowadził samochód, który zderzył się z innym autem. O ile książę wyszedł z tej sytuacji bez szwanku, to tyle szczęścia niestety nie mieli inni uczestnicy wypadku.

 • Wypadek perkusisty Perfectu

  50-letni Piotr Szkudelski, perkusista zespołu Perfect, i jego żona Inez, w niedzielę, 21 sierpnia, mieli wypadek motocyklowy. - Nic mi się nie stało, jestem tylko lekko poturbowany, niestety Inez musiała zostać przewieziona do szpitala, w poniedziałek miała operację kolana - powiedział muzyk w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Jan i Andrzej opuszczają Warszawę i jadą na Europejski Kongres Chirurgiczny, który odbywa się w Czechach. Podczas drogi ich samochód ma awarię. Sowińskiemu...

 • Jerzy Skolimowski: Człowiek jak zwierzę

  Za swój film - "Essential Killing" - Jerzy Skolimowski został na tegorocznym festiwalu w Wenecji uhonorowanym Nagrodą Specjalną Jury. "To opowieść o człowieku sprowadzonym do roli zwierzęcia" - wyznaje reżyser.