• Informacje na temat:

  samochód premiera

Artykuły na temat: samochód premiera
 • "Ślepnąc od świateł": Kiedy premiera w HBO?

  ...wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia - to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to(...), Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny. Serial "Ślepnąc od świateł" będzie liczył osiem odcinków. Premiera produkcji w HBO oraz HBO GO odbędzie się jesienią.

 • "Taxi Teheran" otworzy PKO OFF Camerę

  Polska premiera filmu "Taxi Teheran" rozpocznie 8. edycję festiwalu PKO Off Camera.

 • Hanna Banaszak: Plotki o romansie z premierem niemal zniszczyły jej karierę. Jak żyje dziś?

  ...piosenkarka jest kochanką... Mieczysława Rakowskiego, publicysty, wicepremiera i premiera. Plotka obrastała coraz to nowymi szczegółami. Wedle jednej z wersji zakochani pojechali do Moskwy, by(...) często do matki przyjeżdża". Swoim drugim domem piosenkarka nazywa samochód. Prowadzi zwykle sama, pokonując setki kilometrów w drodze na koncerty i bardzo to lubi. Obserwuje przestrzenie, kolory nieba...

 • "Szybcy i wściekli 7" : Samochody, które zjadły świat

  Wysportowani i twardzi faceci, piękne dziewczyny, mordobicia, kumpelski humor, a przede wszystkim samochody: będące symbolem wolności, przedłużeniem penisa, bronią, pancerzem, nawet obiektem modlitw. Wyreżyserowana przez Jamesa Wana siódma część rozpoczętej w 2001 roku serii korzysta z tego samego rezerwuaru atrakcji, co poprzedniczki. Tym razem jednak wszystkie elementy ułożono z nadzwyczajnym polotem.

 • Serialowy przewodnik: Premiery, daty, opisy odcinków

  .... Okazuje się jednak, że medykament ma skutki uboczne - wzrost agresji. Górski niebawem wpada na trop kryminalisty. Niestety, podczas próby aresztowania zostaje potrącony przez samochód. Odzyskawszy...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • "Mr. Robot": Premiera 3. sezonu w październiku

  W odróżnieniu od dwóch poprzednich lat, kiedy premiera miała miejsce w wakacje, najnowszy sezon serialu "Mr. Robot" zadebiutuje dopiero w październiku. Ale to nie koniec wiadomości... Do obsady w trzeciej odsłonie serii dołączy Bobby Cannavale ("Vinyl"), który wcieli się w Irvinga... sprzedawcę samochodów. Postać ta pojawi się w kilku odcinkach. Oprócz tego, BD Wong (Whiterose), dołączył do...

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • ​Kultowe seriale: Mijają 54 lata od premiery pierwszego polskiego serialu!

  Dokładnie 54 lata temu - 5 stycznia 1965 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszego polskiego serialu "Barbara i Jan", w którym główne role zagrali Jan Kobuszewski i Janina Traczykówna.

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: samochód premiera
Wideo na temat: samochód premiera
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.