• Informacje na temat:

  samochód radwańskiej

Artykuły na temat: samochód radwańskiej
 • Agnieszka Radwańska wkrótce zostanie mamą?

  O ich ślubie wciąż mówi się w Krakowie! Panie nie mogą zapomnieć sukni z jedwabnej siatki i piórkowanej organzy, wyhaftowanej tysiącami kryształków, którą miała na sobie panna młoda, panowie zaś wspominają samochód nowożeńców. Właśnie minął rok od chwili, kiedy Agnieszka Radwańska, nasza najlepsza tenisistka, przed ołtarzem w krakowskim kościele Na Skałce powiedziała tak ukochanemu Dawidowi...

 • Grzegorz Krychowiak (26 l.) podpisał lukratywny kontrakt reklamowy i nawiązał współpracę ze znaną marką samochodów.

 • Polskie hity na wiosnę 2013

  Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie!

 • W domach polskich sportowców

  Już w sobotę, 2 października, zadebiutuje na antenie program "MTV Cribs PL na sportowo", w którym kamery muzycznej stacji odwiedzą domy polskich sportowców. Gwiazdami pierwszego odcinka będą tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie.

 • "Podbić wszechświat"

  Mijają właśnie dwa lata od chwili, gdy na początku lipca 2007 roku pod sklepowe strzechy trafił album "The Apostasy", przełomowe dokonanie Behemoth, nie tylko w sensie muzycznym. Mimo iż na świecie aż huczało od szeroko pojętego sukcesu komercyjnego naszej eksportowej gwiazdy metalu nr 1, rodzimy rynek muzyczny do dziś wydaje się analizować fenomen pomorskiej formacji na zasadzie osobliwego wybryku natury.

Zdjęcia na temat: samochód radwańskiej
Wideo na temat: samochód radwańskiej
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....