• Informacje na temat:

  samochód spowodował

Artykuły na temat: samochód spowodował
 • Bruce Jenner spowodował wypadek!

  Bruce Jenner (65 l.), spowodował wypadek, w wyniku którego zginęła kobieta!

 • Sprawa Joanny L.: Prokuratorzy zgodzili się na dobrowolne poddanie się karze

  Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie aktorki Joanny L., która 1 września spowodowała kolizję, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 • Książę Filip nie przeprosił poszkodowanej w wypadku, który spowodował! Jest komentarz!

  Książę Filip (97 l.) miał wypadek samochodowy w czwartkowy wieczór, 17 stycznia 2019 roku. Mąż królowej Elżbiety II (92 l.) sam prowadził samochód, który zderzył się z innym autem. O ile książę wyszedł z tej sytuacji bez szwanku, to tyle szczęścia niestety nie mieli inni uczestnicy wypadku.

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Bogusław Wołoszański spowodował wypadek!

  Słynny prowadzący kultowych "Sensacji XX wieku" sam wywołał ostatnio niezłe zamieszanie na ulicach Warszawy. Jego luksusowe bmw staranowało inny samochód. Jak do tego doszło? "Fakt" donosi, że dziennikarz "wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle, ale ruch był tak duży, że nie zdążył w porę z niego uciec i próbował zjechać już po zapaleniu czerwonego światła". Wtedy doszło do zderzenia! Na...

 • Policja bada tropy w sprawie Bobbi Kristiny

  Funkcjonariusze policji oświadczyli, że Bobbi Kristina na cztery dni przed trafieniem do szpitala brała udział w wypadku samochodowym.

 • Kamil D. spowodował kolizję pod wpływem alkoholu!

  Wedle medialnych doniesień, dziennikarz Kamil D. (51 l.) w piątkowe popołudnie, 26 lipca, jadąc swoim luksusowym samochodem, uderzył w słupki rozdzielające jezdnię. Jak się okazało po przebadaniu alkomatem, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

 • "Klan": Maciek spowoduje wypadek i zabije kobietę?!

  Maciek (Piotr Swend) wreszcie będzie miał okazję sprawdzić się w roli kierowcy. Niestety, prowadząc samochód, pomyli pedał gazu z pedałem hamulca i spowoduje wypadek. - Zabiłem kobietę! - oznajmi Grażynie (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) po powrocie do domu.

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

Zdjęcia na temat: samochód spowodował
Wideo na temat: samochód spowodował
 • "M jak miłość": Odcinek 1365.

  Iza robi wszystko, by spotkać się z Marcinem w tajemnicy przed Arturem. Paweł pożycza od Chodakowskiego auto i ma poważny wypadek, bo pod koła wtargnął nagle na ulicy starszy mężczyzna. Zduński, ratując życie seniora, rozbija samochód i zostaje uwięziony we wraku. Auto w każdej chwili może wybuchnąć. Marcin biegnie na pomoc. Tymczasem po wypadku okazuje się, że mężczyzna, który go spowodował

 • KLAN: Maciek zabije kobietę?

  Maciek wreszcie będzie miał okazję sprawdzić się w roli kierowcy. Niestety, prowadząc samochód, pomyli pedał gazu z pedałem hamulca i spowoduje wypadek. - Zabiłem kobietę! - oznajmi Grażynie po powrocie do domu.

 • Joanna L. w wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu

  W poniedziałek (1.09) reporter Radia Zet doniósł o stłuczce samochodowej przy ulicy Puławskiej na warszawskim Mokotowie, która miała miejsce około 10 rano. Spowodować ją miała znana polska aktorka, Joanna L. Rozgłośnia podaje, że gwiazda nie wyhamowała i uderzyła swoim porsche w tył innego samochodu, który z kolei wjechał w kolejne auto. Aktorka w wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu. Została przewieziona do aresztu. Przed sądem odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę pod...

Dyskusje na temat: samochód spowodował
 • Re: Podwójna katastrofa w finale

  Agenci CSI rozpracowują sprawę śmierci młodej aktorki, która zginęła w potwornej kolizji drogowej. Wszystkie dowody wskazują na to, że sprawa jest bardzo prosta. Pijany kierowca spowodował śmiertelny(...) dochodzenia okazuje się jednak, że to nie on prowadził samochód, który staranował pojazd kobiety. Agenci CSI muszą całkowicie zmienić strategię i dowiedzieć się, po co ktoś chciałby zaplanować tak