• Informacje na temat:

  samochód tomasza lisa

Artykuły na temat: samochód tomasza lisa
 • 17-letnia córka Tomasza Lisa wyemigrowała do USA!

  ...rodziców. Choć i to nastolatka ma zamiar niebawem zmienić! "Chce wynająć mieszkanie i kupić samochód, aby swobodnie poruszać się po stanie Illinois" - czytamy w tygodniku. Cóż, to z pewnością spora...

 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...prezydenckich głosować na Bronisława Komorowskiego, a w programie Tomasza Lisa zaatakował córkę prezydenta Dudy.  To nie spodobało się wielu fanom aktora, którzy oceniali, że powinien zająć się własnymi(...)Tomasz Lis (49 l.) to chyba najbardziej kontrowersyjny polski dziennikarz.  Ma wielu fanów, ale najaktywniejszą grupą są jego zaciekli przeciwnicy.  Ci chętnie rozliczają Lisa z wpadek, punktują jego...

 • Tomasz Lis Dziennikarzem Roku

  Tytuł Dziennikarza Roku - przyznawany w konkursie miesięcznika "Press" - otrzymał w tym roku Tomasz Lis, wyprzedzając Ewę Ewart, Piotra Zarembę, Wojciecha Jagielskiego i Anitę Werner.

 • Kinga Rusin w USA przeżyła nie tylko szczęśliwe, ale i dramatyczne chwile. Co się wydarzyło?

  Kinga Rusin (48 l.) zabrała ukochanego w podróż do USA. Przeszłość odżyła. Ten kraj kojarzy się jej z byłym mężem. W Stanach przeżyła wiele chwil, nie zawsze szczęśliwych. Po latach ujawniła, co się działo za zamkniętymi drzwiami domu jej i Tomasza Lisa. Okazuje się, że dziennikarka zmagała się z depresją poporodową.

 • Lis przyciąga do Polsatu miliony

  Emitowany w Polsacie program "Co z tą Polską" Tomasza Lisa zarobił jesienią 2006 roku o 2 miliony złotych więcej, niż w podobnym czasie w 2005 roku.

 • Smoktunowicz i Lis biorą ślub?

  Wesele dziennikarskiej pary coraz bliżej...

 • Tomasz Lis: Mają nas za kretynów

  Kiedy pojawił się pomysł, by na polskich drogach zwiększyć ilość urządzeń rejestrujących nadmierną prędkość pojazdów, gwiazdy wyraziły zdecydowany sprzeciw. Jak argumentują swoje oburzenie?

 • W niedzielę miała miejsce Pierwsza Komunia Święta Igi (7 l.), młodszej córki Kingi Rusin (37 l.) i Tomasza Lisa (42 l.). Uroczystość odbyła się w Powsinie. Prowadząca "You can dance..." i dziennikarz przyjechali osobnymi samochodami. Każde przywiozło ze sobą swoich gości: "Iga przyjechała oczywiście z mamą, bo z nią mieszka, podobnie jak jej starsza siostra Pola (11 l.). Wpadły w ostatniej chwili...

 • Rusin skasowała samochód

  Wciąż pędzi, nie ma czasu na marzenia, przyjaźń i miłość. Czy wypadek, któremu Kinga Rusin ostatnio uległa, stanie się dla niej ostrzeżeniem, że czas zwolnić tempo i pomyśleć wreszcie także o sobie?