• Informacje na temat:

  samochód z woda

Artykuły na temat: samochód z woda
 • Meghan Markle i siostra księżnej Kate są jak dwie krople wody!

  Kiedy Pippa Middleton (34 l.), a obecnie Matthews pojawiła się w 2011 roku na ślubie swojej starszej siostry księżnej Kate (35 l.), była na ustach całej Wielkiej Brytanii. Poddani zakochali się w niej nie bez powodu, a teraz po pojawieniu się u boku księcia Harrego Meghan Markle (36 l.), można dostrzec zaskakujące podobieństwo między paniami.

 • Sylwester Wardęga: Zacząłem budować samochód o wyglądzie psa

  Chyba nie ma dziś w Polsce nikogo, kto by o nim nie słyszał. Gwiazda internetu i niepokorny artysta Sylwester Wardęga przyjął rolę jurora w "Przygarnij mnie", by, jak mówi, odwdzięczyć się psiakom za popularność.

 • Bogumiła Wander (74 l.) i Krzysztof Baranowski (78 l.) wyprzedają majątek, by - jak mówią - mieć na życie. Na pierwszy ogień poszedł samochód prezenterki, w kolejce czeka dom w Konstancinie i przeprowadzka do "małego" 80-metrowego mieszkania w centrum Warszawy. W książce "Spowiedź kapitana" żeglarz zdradza, jak wygląda ich codzienność. Oto fragment!

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • Jak ryba w wodzie

  - Rola modela niezbyt podoba się mojemu bohaterowi - mówi aktor Marek Kaliszuk, który jednak poza planem "Pierwszej miłości" sam udziela się na wybiegu. - Myślę, że wątek Roberta mógł być inspirowany moim życiem - dodaje ze śmiechem.

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • Krew nie woda

  ...sędziowie piłkarscy, przez którym Wiktoria spadła z Ligii. Zastanawiają się czy to może Radek uszkodził samochód kochanki, może go szantażowała? Krystyna sprawdza w Internecie ile może być warta(...) Elżbiety. Poczułam że nie mogę spać, krew nie woda - postanawia zaopiekować się dziećmi Elżbiety.

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • Pamiątki po Perepeczce idą jak woda

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (65 l.) zbija fortunę na licytacji pamiątek po jej zmarłym dwa lata temu mężu Marku. Wyprzedaje dosłownie wszystko - od kolekcji chińskich waz po... klamry do pasków.

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

Zdjęcia na temat: samochód z woda
Dyskusje na temat: samochód z woda
 • Re:

  Stoję pod twoim okienkiem W myślach układam piosenkę Zacznę zaraz śpiewać, tańczyć i grać Zacznę stukać, pukać i hałasować A może Ty przypomnisz sobie o mnie A może Ty wyjdziesz do mnie Długo tu zostać nie mogę Bo muszę jechać w daleką drogę Samochód mam już przygotowany Gdybyś chciala to już dziś ruszamy Tam czeka nas las i woda Tam czeka nas pałacowa przygoda