• Informacje na temat:

  samochód zamachowskiego

Artykuły na temat: samochód zamachowskiego
 • Monika Zamachowska wściekła na kierowcę ciężarówki. Apeluje: "Udostępniajcie zdjęcie tego chama!"

  Monika Zamachowska (43 l.) miała ostatnio nieprzyjemną przygodę na drodze. Jej samochód został uszkodzony przez kierowcę ciężarówki.

 • Zamachowski księdzem w "Ojcu Mateuszu"

  Zima zaskoczyła polskich drogowców, ale nie pokrzyżowała planów zdjęciowych "Ojca Mateusza". Zima nie zima, śnieg nie śnieg, główny bohater mknie rowerem polną drogą. Tego dnia towarzyszy mu jeszcze dwóch rowerowych zapaleńców. To jego przyjaciele z seminarium - Roman (Piotr Głowacki) i Antek (Zbigniew Zamachowski). Zdradzają ich koloratki.

 • Zbyszek Zamachowski miał operację!

  ...dzieci oraz dobrą pozycję zawodową. Zaryzykowałam wszystko dla tej miłości. Straciłam dom, samochód, pracę, a moje dzieci straciły ojca. Takie są właśnie koszty tego związku" - opowiadała "Gali" Monika...

 • Zamachowski: Syzyfowa praca

  "To nie mieści się ani w głowie, ani w workach" - te słowa Zbigniewa Zamachowskiego idealnie podsumowują problem zanieczyszczenia środowiska. Aktor opowiada o udziale w programie "S.O.S dla świata" i swoich ekologicznych zobowiązaniach.

 • Szykuje się rozwód Zamachowskich? "Każda miłość się kończy"

  ...sobie zasłużyłam" - pisała. W innym z wywiadów wyznała, że dla miłości do Zbyszka poświęciła sporo. "Straciłam dom, samochód, pracę, a  moje dzieci straciły ojca" - wyliczała, wyjaśniając, że...

 • Gdzie zniknął Zamachowski?

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który staje się coraz mniej popularny i rozpoznawalny. Czemu w ostatnich latach coraz mniej go na ekranie? - Kino jakoś o mnie zapomniało - żali się bohater takich filmów, jak "Ucieczka z kina Wolność" czy "Pułkownik Kwiatkowski". Wybitny aktor kończy w niedzielę, 17 lipca, 50 lat.

 • Zbigniew Zamachowski musi jeździć tramwajem!

  Zbyszek Zamachowski (54 l.) sprzedał swój drogi samochód i przesiadł do komunikacji miejskiej! Ich sytuacja finansowa jest aż tak kiepska?

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu

 • Szybki rozwód Zamachowskiego

  Aktor od kilku miesięcy układa sobie życie u boku dziennikarki Moniki Richardson. Para nie widzi świata poza sobą i prawdopodobnie planuje się pobrać. Do tego potrzebne jest formalne zakończenie poprzedniego związku. Jak twierdzi informator "Faktu", Zamachowskiemu tak bardzo zależy na rozwodzie, że jest gotów pójść na ustępstwa i zostawić żonie podwarszawski dom, samochód, a także zgodzić się na...

 • Polski film familijny na festiwalu w Montrealu

  W poniedziałek, 26 sierpnia, na festiwalu w Montrealu odbył się pokaz filmu "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, w którym zagrali m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.