• Informacje na temat:

  samochody ani muchy

Artykuły na temat: samochody ani muchy
 • Ania Mucha (33 l.) wybrała się ze swoim trzymiesięcznym synkiem Teodorem na zakupy. Oczywiście towarzyszyli jej paparazzi - aktorka jest w końcu jedną z najchętniej fotografowanych celebrytek w kraju. Uwagę zwraca szczególnie jej nowy samochód wart ponad 300 tys. zł.

 • Wygląda na to, że Anna Mucha (26 l., "M jak Miłość") musi odpocząć od licznych wrażeń, jakich ostatnio doznała w naszym kraju. Bohaterka skandalu festiwalu filmowego w Gdyni, świeżo po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim, wyrusza w podróż swojego życia do Azji.

 • Anna Mucha straciła 400 tysięcy złotych! Jak do tego doszło?!

  ...dowiedział się "Super Express", jej konto bankowe uszczupliło się o jakieś 400 tysięcy złotych.  Aktorka od lat związana była z jedną z niemieckich firm motoryzacyjnych i reklamowała ich samochody. Jednak firmie nie spodobała się jedna z ostatnich wypowiedzi Ani na temat aut.  "Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na...

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Anna Mucha wściekła! "W nosie mam boga, honor i ojczyznę. Wolę emigrację!"

  Anna Mucha (34 l.) ma dość manifestacji narodowców, którzy co roku zakłócają obchody Święta Niepodległości!

 • Wyprowadziła się od Wojewódzkiego!

  To już definitywny koniec! Anna Mucha (26 l., "M jak Miłość") wyprowadziła się od Kuby Wojewódzkiego (42 l.) - taką rewelację podaje "Super Express". Aktorka zabrała swoje rzeczy z mieszkania byłego partnera, a Kuba podobno nie pomógł jej nawet w dźwiganiu tobołków do samochodu.

 • Anna Mucha ma tupet. Złożyła deweloperom niecodzienną propozycję!

  Anna Mucha (34 l.) jest twarzą znanej luksusowej marki samochodów, dzięki czemu najnowszy model może testować za darmo. Teraz zapragnęła na podobnych zasadach wejść w posiadanie... apartamentu.

 • "Szczera muzyka zawsze się obroni"

  Na początku lutego płytą "Inna" przypomniała o sobie Ania Szarmach. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka w rozmowie z Justyną Tawicką opowiada o tym materiale, inspiracjach, które miały wpływ na specyficzny klimat wydawnictwa, a także opisuje historię związaną z nagraniem pilotującym album.

 • Mucha kocha luksus

  ..., futra i dobre samochody. Jak każda kobieta. Mnie nietrudno sprawić prezent!" - zwierzyła się celebrytka "Vivie!". Jakiś czas temu Mucha przyznała się, że na jedzenie potrafi wydać do kilkuset złotych dziennie. Pizza za 70 zł to w jej przypadku standard. Aktorka może sobie jednak na takie przyjemności pozwolić - za jeden dzień na planie zdjęciowym zgarnia parę tysięcy złotych. Ostatnio została...

 • "Nie bawię się w kurtuazję"

  Ania Dąbrowska opowiedziała radiu RMF FM o tym, jakich porad miłosnych udziela, dlaczego nie lubi komplementów i czego się boi. Wokalistka mówiła również o swoim słomianym zapale, o zainteresowaniu sztuczną inteligencją i oczywiście o albumie "W spodniach czy w sukience?", który ma już status Platynowej Płyty.