• Informacje na temat:

  samochody ola serneke

Artykuły na temat: samochody ola serneke
 • Joanna Liszowska wzbudziła sensację! Za cenę jej samochodu można kupić mieszkanie w stolicy!

  Aktorka przez ostatnie lata rzadko pojawiała się w Polsce. Większość czasu spędzała w Szwecji, skąd pochodzi ojciec jej dzieci i milioner, Ola Serneke.  Niedawno pojawiły się jednak informacje, że w małżeństwie Joasi nie dzieje się najlepiej. Zbiegło się to z premierę filmu "Całe szczęście", w którym "Lisza" gra jedną z głównych ról.  Promocja ruszyła, a Joanna coraz częściej widywana jest na...

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

 • Mąż Joanny L. podjął decyzję. To koniec polskiej kariery?

  Ola Serneke (45 l.) podjął ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Namawia swoją żonę Joannę L. na kontynuowanie kariery, ale w Szwecji!

 • Liszowska rozkapryszoną celebrytką

  Joanna Liszowska jest rozkapryszoną celebrytką! Oczywiście tylko w serialu "Na Wspólnej" . Zagra w nim Anitę Wrzos - gwiazdę telenoweli, która uwielbia błyszczeć za wszelką cenę i do perfekcji opanowała sztukę manipulacji.

 • Sekrety ślubu Liszowskiej

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke , mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

 • Liszowska chce schudnąć na ślub

  Dla mężczyzny można zrobić wiele. Nawet ... zmienić się. Joanna Liszowska postanowiła dla swojego ukochanego schudnąć. Ale to przecież już nie pierwszy raz.

 • Liszowska pławi się w luksusie

  ...31-letnia Joanna nie wiąże się z biednymi mężczyznami. Jej obecny narzeczony, szwedzki biznesmen Ola Serneke (38 l.), właśnie kupił kolejny samochód, którym wozi prowadzącą show "Jak Oni śpiewają".

 • Mąż Liszowskiej zarabia jeszcze więcej

  ...". Joanna i Ola mieszkają w ogromnej posiadłości nad jeziorem Mjörn, 50 kilometrów od Göteborga - aktorka może tam w końcu cieszyć się anonimowością. Do dyspozycji ma trzy luksusowe samochody: porsche(...)Jak wyliczył magazyn "Show", fortuna Oli Serneke szacowana jest dziś na blisko 100 mln złotych. Biznesmen i właściciel firmy budowlanej SEFA w ciągu ostatnich pięciu lat wzbogacił się o prawie 20

 • Joanna L. czuje się samotna i nieszczęśliwa?

  Nie odbiera telefonów, a jeśli już, to kieruje rozmówców do menedżera. Potrzebuje teraz spokoju. Ostatnie wydarzenia dały jej mocno w kość i zmusiły do refleksji. Kilka dni temu w Warszawie, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu, L. spowodowała stłuczkę! To rysa na wizerunku przykładnej matki dwóch córek i żony szwedzkiego biznesmena, Oli Serneke (43 l.).  Osoby z otoczenia aktorki twierdzą...

 • Joanna L. w ogniu krytyki. Jej mąż przerywa milczenie!

  .... Wielu jednak myśli trzeźwiej i mówi stop pijanym celebrytom! Na łamach "Show" głos postanowił zabrać również Ola Serneke, mąż Joanny L. Biznesmen broni żony, podkreślając, że gdyby zdawała sobie ona(...) świadomość, nigdy by nie wsiadła do samochodu! Uważam, że czytając artykuły, powinniśmy zastanowić się, jak wiele osób prowadzi samochód dzień po późnej kolacji, imprezie czy evencie bez świadomości...