• Informacje na temat:

  samochody po wypadku

Artykuły na temat: samochody po wypadku
 • Zbigniew Boniek cudem ocalał z wypadku. Samochód był doszczętnie zniszczony!

  Tego dramatycznego zdarzenia nigdy nie zapomni. Zbigniew Boniek (62 l.) jechał odwiedzić chorego kolegę, a sam trafił na szpitalne łóżko. Doszczętnie rozbite auto, poważne obrażenia. Cudem ocalał z wypadku.

 • Hanoi Rocks: 30 lat od tragicznej śmierci Razzle

  30 lat temu, 8 grudnia 1984 roku na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym zginął Nicholas "Razzle" Dingley, perkusista glamrockowej grupy Hanoi Rocks. Za kierownicą siedział pijany Vince Neil, wokalista Motley Crue.

 • "Diagnoza": Michał zginie w wypadku?!

  Po tym, jak Michał (Maciej Zakościelny) odkrył tajemnicę Artmana (Andrzej Woronowicz), mocno naraził się mężczyźnie. Czy to jednak z polecenia Jana dojdzie do eksplozji samochodu Michała? Czy ukochany Anny (Maja Ostaszewska) wyjdzie z wypadku bez szwanku? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Diagnozy"!

 • Błażej Gawliński miał wypadek

  Perkusista Dawida Kwiatkowskiego i Kory ucierpiał w wypadku samochodowym. Do tragicznego w skutku zdarzenia doszło we wsi Istok w pobliżu Hajnówki.

 • Dramat Daniela Olbrychskiego! Tragiczne skutki wypadku!

  Olbrychski jechał skuterem. Żona tłumaczyła, że była to polna droga, choć i tam wypadku nie udało się uniknąć.  "Zderzył się z samochodem marki Opel. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Olbrychski(...) się, że pilnie skrywał jeszcze jeden sekret. Stracił też część uzębienia, co dla aktora jest istnym dramatem.  "Daniel stracił w wypadku pięć przednich zębów, na dole i na górze, ale na szczęście już...

 • Policja bada tropy w sprawie Bobbi Kristiny

  Funkcjonariusze policji oświadczyli, że Bobbi Kristina na cztery dni przed trafieniem do szpitala brała udział w wypadku samochodowym.

 • "Barwy szczęścia": Od wypadku do romansu

  Po kłótni z Pawłem Agata wybiegnie na ulicę i o mały włos nie wpadnie pod auto kierowane przez Patryka.

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • ​Nie żyje Ingo Kantorek. Aktor i jego żona zginęli w tragicznym wypadku

  Aktor znany z serialu "Köln 50667" 16 sierpnia zginął w wypadku. Jego żonę przewiedziono do szpitala. Nie udało się jej uratować. Para osierociła syna.

 • Paweł Berger (Dżem): Dzień, w którym pękło niebo

  10 lat temu, 27 stycznia 2005 roku na autostradzie A4 w pobliżu Jaworzna doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął Paweł Berger, klawiszowiec grupy Dżem.

Zdjęcia na temat: samochody po wypadku
Wideo na temat: samochody po wypadku
 • Marta Wierzbicka zdradza szczegóły swojego wypadku!

  Ostatnio głośno było o Marcie Wierzbickiej (24 l.) i jej wypadku. Aktorka wjechała samochodem w tramwaj, co doprowadziło do 2-godzinnego paraliżu komunikacyjnego w centrum Warszawy. Jak doszło do kolizji? Aktorka zdradziła w "Dzień Dobry TVN", czy korzystała wtedy z telefonu komórkowego. O co aktorka zaapelowała do widzów Dzień Dobry TVN i jaki mandat dostała? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Oszukać przeznaczenie 4

  Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku ? samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie ? ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa ? cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W...

 • Felicjańska ostrzega: Jestem przed egzaminem na prawo jazdy!

  Niedawno media obiegły zdjęcia pięknego, bardzo drogiego samochodu. Chodziły plotki, że to samochód w prezencie dla Ilony Felicjańskiej. Modelka zaprzeczyła tym doniesieniom. "To nie był samochód, który zamierzamy kupić, tylko go oglądaliśmy. Nie ten będzie kupiony dla mnie" - wyznała. Gwiazda dodała, że po 7 latach od wypadku jest gotowa, by zdać egzamin na prawo jazdy. "Zdecydowanie jestem

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

Dyskusje na temat: samochody po wypadku