• Informacje na temat:

  samochody zmienia

Artykuły na temat: samochody zmienia
 • Krzysztof Hołowczyc zmienia swoje życie

  W jego świecie wyścigów samochodowych, rekordów i tytułów, które ma na koncie, dotąd mało było miejsca dla bliskich. To już przeszłość.

 • "Szybcy i wściekli 7" : Samochody, które zjadły świat

  Wysportowani i twardzi faceci, piękne dziewczyny, mordobicia, kumpelski humor, a przede wszystkim samochody: będące symbolem wolności, przedłużeniem penisa, bronią, pancerzem, nawet obiektem modlitw. Wyreżyserowana przez Jamesa Wana siódma część rozpoczętej w 2001 roku serii korzysta z tego samego rezerwuaru atrakcji, co poprzedniczki. Tym razem jednak wszystkie elementy ułożono z nadzwyczajnym

 • Laura Breszka i Mateusz Król: Ona w tym związku naprawia samochód, on gra na gitarze

  ..., że o 180 stopni zmieniam zdanie. Jak ona o tym mówi, to jej wierzę. Nie wszystkim dziewczynom to się udawało. To znaczy, dotąd żadnej. A pani? Co pani podoba się jeszcze w panu Mateuszu? LB...

 • Belgijski Festiwal Filmowy we Wrocławiu

  Już we wtorek, 2 grudnia, w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu rozpocznie się dwudniowy Belgijski Festiwal Filmowy. Pokazy towarzyszą tegorocznym Dniom Belgijskim.

 • Klan

  .... Mimo wszystko bardzo czuje skutki uderzenia samochodu. Chłopcy dosyć już mają rzucania się pod samochody. Próbują pożyczyć brakującą kasę od Norberta. Martyna jednak nie wyzdrowiała. Maciek już wie(...) ją przymierza. Paulina składa wizytę Ramonie. Przyjaciółka narzeka na namolnego wielbiciela ale szybko zmienia temat. Pyta, co w banku i co z Jackiem. W końcu wspomina o tym, że Małgosia namawia ją na...

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

 • Agnieszka Kaczorowska ani myśli o urlopie macierzyńskim! To już postanowione!

  Jej życie się zmienia, w tym roku zostanie mamą. Ale Agnieszka Kaczorowska (26 l.) nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Chce być mamą pracującą!

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Szkoła

  Do licealnej klasy 1d dołącza nowa uczennica, Karolina Sawczuk. Dziewczyna jest załamana, bo w ciągu ostatnich trzech lat kilka razy zmieniała szkołę....

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

Zdjęcia na temat: samochody zmienia
Wideo na temat: samochody zmienia
 • Marcin Prokop: Lubię zmieniać auto przynajmniej raz w roku

  Marcin Prokop często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić sobie nowy model. Obcowanie z autami wysokiej klasy - zwłaszcza tymi sportowymi - dziennikarz porównuje do przyjemności podziwiania supermodelki lub fantazyjnego dania. - Jeśli chodzi o auta do jeżdżenia od święta, to lubię często je zmieniać, bo jest to moja pasja, i lubię z nimi wchodzić w silne, ale krótkotrwałe

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: samochody zmienia
 • Re: "rodzinka.pl": Co dalej z serialem?

  Taaa , typowa polska rodzina ma dom za 600 baniek na przedmieściach Warszawy i zmienia co roku samochody . Tata architekt , mama -szefowa redakcji . Rzeczywiście typowa. Po zaangażowaniu tych młodych aktorów w politykę i popieranie lewicy ,już mi się nie chce na to patrzeć .