• Informacje na temat:

  samojłowicz zdjęcia

Artykuły na temat: samojłowicz zdjęcia
 • Laura Samojłowicz: Zawsze znajdę czas na seks

  Laura Samojłowicz (32 l.) szczera jak nigdy!

 • Chemia: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz na misji w Afganistanie

  Rockowa grupa Chemia nakręciła teledysk do utworu "Letter". W klipie poza zespołem zobaczymy również popularnych aktorów Mikołaja Krawczyka i Laurę Samojłowicz.

 • Laura Samojłowicz nieźle się zmieniła. Oto, jak teraz wygląda

  Laura Samojłowicz (33 l.) już trochę przyzwyczaiła nas do tego, że co zdecyduje się pojawić na jakiejś celebryckiej imprezie, to wygląda nieco inaczej. Możecie to zaobserwować na zdjęciach zrobionych jej na przestrzeni lat. Ostatnio aktorka wybrała się na pokaz jednej z projektantek i znów zaskoczyła nas swoją prezencją! Czy to strój tak ją postarzył? Trudno w niej rozpoznać tę dziewczynę sprzed...

 • Co dalej z "Tajemnicą Westerplatte"?

  "Tajemnica Westerplatte", z Michałem Żebrowskim w jednej z głównych ról, jest w fazie postprodukcji, zdjęcia zakończono. Data premiery nie jest jeszcze ustalona, rozważane terminy to listopad i luty - poinformował PAP producent wykonawczy filmu Jacek Samojłowicz.

 • Samojłowicz nie powróci do serialu

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • Koniec "Tajemnic Westerplatte"

  Zakończyły się zdjęcia do już głośnego filmu "Tajemnice Westerplatte". Przypomnijmy, że po kilku dniach zdjęciowych w 2009 roku, pierwszy producent, Jacek Lipski, wycofał się z projektu w atmosferze skandalu finansowego. Dwa lata później produkcję przejął Jacek Samojłowicz ("Kac Wawa").

 • Samojłowicz przesadziła. Wybuchła afera!

  W czasie zdjęć do nowych odcinków serialu wydarzył się przykry epizod - grająca główną rolę Laura Samojłowicz (27 l.) zerwała dzień zdjęciowy, oskarżając reżysera Radosława Piwowarskiego (64 l.) o to, że jest pijany.

 • Chemia: "List" z Afganistanu

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk grupy Chemia nakręcony do utworu "List". W klipie poza zespołem pojawiają się również popularni aktorzy: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz.

 • Samojłowicz: Afery ciąg dalszy

  Afery z planu "Hotelu 52" ciąg dalszy! Kilka tygodni temu Laura Samojłowicz (27 l.) przerwała zdjęcia do serialu, twierdząc, że reżyser Radosław Piwowarski (64 l.) jest pod wpływem alkoholu. Po(...) się "Na żywo", w kilka dni po incydencie producent rozwiązał kontrakt z Radosławem Piwowarskim! Skąd ta nagła decyzja? Czyżby w zarzutach Samojłowicz względem Piwowarskiego tkwiło źdźbło prawdy? Wiele...

 • "Tajemnica Westerplatte" we wrześniu

  Zakończyły się już zdjęcia do filmu "Tajemnice Westerplatte". Zasadnicza część zdjęć powstała jesienią, a teraz zrobione zostały tak zwane "dokrętki" scen, które wcześniej nakręcono w innej obsadzie.

Zdjęcia na temat: samojłowicz zdjęcia
Wideo na temat: samojłowicz zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: samojłowicz zdjęcia
 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Ten serial oglądałem tylko dlatego, że ta piękna Pani tam grała. Ona jest zjawiskowa , śliczna, miodzio na serce .a Teraz bez Pani Samojłowicz już nie bedę oglądał .

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Kto jest za tym aby Laura Samojłowicz znowu była w serialu ŁAPKA W GÓRĘ . Może i Laura była trochę kapryśna czy coś ale nikt nie jest idealny . My widzowie nie chcemy alby Laury zabrakło w serialu wolimy żeby było równie fajnie jak poprzednie odcinki . Wiem że nic nie wskóramy ale można spróbować i wyrazić im swoje zdanie !! :)

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Ale to będzie beznadziejne no Bohaterka Laura Samojłowicz dowiemy się że wyjedzie za ocean . Jak jej w serialu nie będzie to sądzę że serial będzie już kompletnie beznadziejny i stracicie tylko widzów jak też był jakiś serial na polsacie i też stracił widzów , tylko nie wiem jaki . No jeszcze się okaże że Natalia nie będzie z Arturem i nie zgodzi się jak on jej się oświadczył to na prawde

 • Re: Ruszają zdjęcia do 7. serii "Hotelu52"

  Bardzo lubiłem ten serial i Laurę Samojłowicz. Poza tym obecność Bukowskiego i nieco skrócone epizody Cieleckiej to było to. Sprytnie opowiedziane losy różnych ludzi przez pryzmat hotelowych pokojów. Nietuzinkowe historie w doskonałej obsadzie - co odcinek coś nowego + ciągłość wątków głównych bohaterów + debiuty nowych aktorów i aktorek - naprawdę barwny serial. Mam jednak wrażenie, że został