• Informacje na temat:

  samuel koch

Artykuły na temat: samuel koch
 • Wypadek w niemieckim show

  W trakcie niemieckiego show "Wetten dass...?", nadawanego na żywo, 23-letni Samuel Koch próbował przeskoczyć za pomocą amortyzatorów teleskopowych przez cztery samochody. Przy pokonywaniu czwartego uderzył w ziemię i stracił przytomność.

 • Smutne święta Nieśpielak

  ...kolorów i umiejętności", jak to określiła Ela Zapendowicz. Do Roberta Kudelskiego, który wprost kocha spacery po Rynku Nowego Miasta, wyjątkowo pasował "Sen o Warszawie". Trudny utwór, wielki, wielki(...) znaczyć. Samuel Palmer do programu wrócił ze strefy zagrożenia i... robił wszystko, żeby ponownie się w niej znaleźć. Jurorzy, co prawda byli łaskawi, ale to chyba ze względu na świąteczny...

 • Co dalej z Kasią?

  Kasia Górka (Katarzyna Glinka), bohaterka "Barw szczęścia" ucieka przed miłością. Boi się zaangażować w nowy związek czy wciąż kocha Sama (Samuel Palmer)?

 • Sparaliżowany przez reality show

  Samuel Koch, Niemiec, który miał groźny wypadek podczas sobotniego (4 grudnia) show w telewizji ZDF, jest częściowo sparaliżowany i możliwe, że do końca życia pozostanie kaleką. Poinformował o tym we wtorek dziennik "Bild".

 • Makabryczny wypadek w reality show

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w trakcie sobotniego (4 grudnia) programu "Wetten dass...?" w niemieckiej stacji ZDF.

 • Kto odpadnie z "jak Oni śpiewają"?

  Trzeci tydzień rywalizacji śpiewających gwiazd rozpocznie się od przykrego rozstania. Z programem pożegna się któryś z przystojnych mężczyzn: Marcin Kwaśny lub Maciej Jachowski. W roli czwartego jurora pojawi się Andrzej "Piasek" Piaseczny.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

Wideo na temat: samuel koch
 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.