• Informacje na temat:

  samuel l. jackson producent

Artykuły na temat: samuel l. jackson producent
 • "Gra o tron": Serial zakończy się na ósmym sezonie! Możliwy spin-off?

  ...się z materiałem " Gra o tron " dla początkujących", którego narratorem jest sam Samuel L. Jackson.

 • Był psychopatą, teraz doradza prezydentowi

  Pamiętacie Jame'a "Buffalo Billa" Gumba - psychopatę z "Milczenia owiec"? Grający go Ted Levine długo zabiegał o to, by widzowie ujrzeli w nim kogoś więcej niż specjalistę od kreowania czarnych charakterów. W thrillerze "Polowanie na prezydenta" aktor z Ohio powraca na ekrany jako postać pozytywna i wciela się w wojskowego z Pentagonu.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Samuel L. Jackson w ekranizacji bestsellera

  Samuel L. Jackson dołączył do obsady filmu "Same Kind of Different as Me", będącego adaptacją dokumentalnego bestsellera pod tym samym tytułem. Udział gwiazdy jego pokroju może pomóc obrazowi zyskać kolejnych producentów.

 • Nowy film Samuela L. Jacksona bez krytyków

  Najnowszy film z udziałem Samuela L. Jacksona ( "Pulp Fiction" ) będzie miał swoją premierę bez uprzedniego seansu dla krytyków filmowych. Producent filmu zdecydował, że jako pierwsi zobaczą "Snakes On a Plane" zwykli widzowie.

 • Samuel L. Jackson samurajem

  Samuel L. Jackson ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Shaft" ) postanowił użyczyć swego głosu głównemu bohaterowi animowanego serial u telewizyjnego "Afro Samurai". Aktor planuje zająć się także współprodukcją filmu. Głównymi producentami serii będą stacja telewizyjna Spike oraz japońskie studio Gonzo i japoński kanał Fuji Television.

 • Samuel L Jackson obok Ashley Judd

  Jak informowaliśmy Ashley Judd prowadziła ostatnio negocjacje w sprawie występu w filmie zatytułowanym "Blackout". Teraz producenci ogłosili, iż rozmowy zakończyły się pomyślnie, a na planie dreszczowca do aktorki dołączy Samuel L Jackson.

 • Samuel L Jackson: Film dla ofiar huraganu

  Samuel L Jackson ( "Shaft" , "Pulp Fiction" , "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ) chce zorganizować projekcję swojej najnowszej komedii "The Man" w schroniskach, gdzie przebywają uchodźcy z terenów dotkniętych huraganem Katrina. Żywioł zniszczył znaczną część Nowego Orleanu, a także spore części amerykańskich stanów Luizjana, Mississippi i Alabama.