• Informacje na temat:

  samuel l. jackson zdjęcia

Artykuły na temat: samuel l. jackson zdjęcia
 • Jin dostał angaż w filmie

  Gwiazdor serialu "Lost: Zagubieni" - Daniel Dae Kim wystąpi obok Samuela L. Jacksona i Kellana Lutza w thrillerze zatytułowanym "Deathgames".

 • Gwiazdy w nowym filmie Tarantino

  Niebawem rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Quentina Tarantino - "Hateful Eight". Z tej okazji produkujące obraz studio The Weinstein Company ogłosiło nazwiska aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Opublikowało również oficjalny opis fabuły.

 • Nowości Disney+ 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #4

  ...uniwersum Marvela. Głosy postaciom użyczą m.in.: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Samuel L Jackson, Jeffrey Wright, Paul Rudd. Premiera: 2021 rok . Serial o przygodach Cassiana(...) ("Agentka o stu twarzach", "Doktor Sen"). Jak przypuszczają fani, ma on wcielić się w Isaiaha Bradleya. Zdjęcia do produkcji trwają obecnie w Atlancie. Aktualizacja #2 [14 lutego]: Zaledwie dzień po...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Michael Jackson "A Place With No Name": Nowy teledysk Króla Popu!

  "A Place With No Name" zawiera unikatowe zdjęcia Michaela Jacksona pochodzące z 1991 roku.

 • Tarzan wraca na duży ekran

  Alexander Skarsgard, Samuel L. Jackson, Margot Robbie oraz Christoph Waltz zagrają w filmie "Tarzan", produkowanym przez Jerry'ego Weintrauba, w reżyserii Davida Yatesa.

 • Samuel L. Jackson w szpitalu

  Samuel L. Jackson zgodził się zagrać w thrillerze "Unfinished Country".

 • Samuel L. Jackson z Jennifer Lopez

  Samuel L. Jackson ( "Regulamin zabijania" , "Niezniszczalny" , "Shaft" ) prowadzi negocjacje dotyczące swego udziału w filmie "Tick Tock", w którym w głównej kobiecej roli wystąpi Jennifer Lopez ( "Anakonda" , "Cela" , "Powiedz tak" ).