• Informacje na temat:

  sandra bullock ćwiczy

Artykuły na temat: sandra bullock ćwiczy
 • Traumatyczny pocałunek Reynoldsa

  Mąż Scarlett Johansson, aktor Ryan Reynolds twierdzi, że ma na swoim koncie traumatyczne przeżycie związane z ekranowym pocałunkiem i dlatego ćwiczył technikę całowania na potrzeby filmu.

 • Sandra Bullock nago

  Od dziś w kinach "Narzeczony mimo woli", nowa komedia romantyczna z Sandrą Bullock ("Ja cię kocham, a ty śpisz"), która powraca w swej najlepszej formie - także fizycznej. Bullock była znana raczej z powściągliwości, jeśli chodzi o prezentowanie swych odsłoniętych wdzięków przed kamerą. Tym razem jednak zgodziła się wystąpić w scenie rozbieranej.

 • Jak całować przyjaciółkę?

  Kanadyjski aktor, Ryan Reynolds ("Wieczny student", "Na pewno, być może"), twierdzi, że ma na swoim koncie traumatyczne przeżycie związane z ekranowym pocałunkiem i dlatego ćwiczył technikę całowania na potrzeby filmu.

Wideo na temat: sandra bullock ćwiczy
 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.

 • Grawitacja

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami - przywiązani do...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".