• Informacje na temat:

  sandra bullock film

Artykuły na temat: sandra bullock film
 • Wielka hollywoodzka gwiazda Sandra Bullock (52 l.) przygotowuje się do ślubu z Bryanem Randallem (50 l.), niegdyś modelem, a obecnie cenionym fotografikiem.

 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

 • Sandra Bullock najlepszą i... najgorszą aktorką

  Sandra Bullock , dostąpiła w sobotę, 6 marca, wątpliwego zaszczytu zostając laureatką Złotej Maliny w kategorii najgorsza aktorka roku. Dzień później otrzymała Oscara za... najlepszą kreację aktorską.

 • Sandra Bullock najpiękniejszą kobietą świata wg magazynu "People"

  Sandra Bullock została uznana przez magazyn "People" Najpiękniejszą Kobietą Świata 2015.

 • Sandra Bullock znowu upokorzona

  Sandra Bullock z taktem zgodziła się zwrócić swoją statuetkę Złotej Maliny przyznawaną najgorszym filmom, gdy wyszło na jaw, że przez przypadek zabrała do domu oryginalną "nagrodę" zamiast jej tańszej wersji przyznawanej ich "zwycięzcom".

 • Prześladowca Sandry Bullock w sądzie

  Prześladowca Sandry Bullock stawił się w środę, 6 maja, w sądzie w Los Angeles. Joshua Corbett został aresztowany w domu aktorki w czerwcu 2014 roku. Kaucja stalkera wynosi 2,2 mln dolarów.

 • Sandra Bullock wciąż załamana?

  Sandra Bullock opuściła nie tylko premierę filmu "The Blind Side" w Londynie, ale nie zjawiła się także podczas uroczystej premiery w Berlinie. Jak wiadomo, aktorka, mimo wyjątkowych sukcesów zawodowych, przeżywa w tym momencie problemy w życiu prywatnym.

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • Sandra Bullock jest załamana

  Jesse James , mąż aktorki Sandry Bullock , od jedenastu miesięcy ma romans z modelką Michelle "Bombshell" McGee - donosi amerykański tabloid "In Touch". Gwiazda jest w szoku.

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

Zdjęcia na temat: sandra bullock film
Wideo na temat: sandra bullock film
 • Sandra Bullock zachwyciła na czerwonym dywanie!

  Sandra Bullock zawsze wygląda perfekcyjnie na czerwonym dywanie. Podczas londyńskiej premiery filmu "Minionki" i tym razem nie zawiodła. Asymetryczna sukienka odsłoniła kształtne ramiona oraz zgrabne, wysportowane nogi 51-letniej gwiazdy.