• Informacje na temat:

  sandra bullock ryan

Artykuły na temat: sandra bullock ryan
 • Bullock: On nie jest moim kochankiem

  Gwiazda Hollywood - Sandra Bullock - zdementowała plotki, jakoby spotykała się z Ryanem Reynoldsem. Aktorka wyjaśniła, że z młodszym o 12 lat aktorem łączy ją jedynie "prawdziwa przyjaźń".

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

 • Traumatyczny pocałunek Reynoldsa

  Mąż Scarlett Johansson, aktor Ryan Reynolds twierdzi, że ma na swoim koncie traumatyczne przeżycie związane z ekranowym pocałunkiem i dlatego ćwiczył technikę całowania na potrzeby filmu.

 • "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) to brawurowy popis aktorski dwóch gwiazd: laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka") i latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach", serial "Współczesna rodzina"), która przebojem wdarła się do świata hollywoodzkich komedii.

 • Te gwiazdy adoptowały dzieci!

  ...obecnie wychowuje ze swoim narzeczonym, Seanem Pennem. Sandra Bullock w 2010 roku została mamą małego Louisa. Aktorka zdecydowała się na adopcję, pomimo że jej małżeństwo właśnie się rozpadało. Meg Ryan w 1992 roku urodziła syna. W 2006 roku zdecydowała się przygarnąć dziewczynkę z Chin, Daisy. Sharon Stone jest mamą trzech adoptowanych synów - Rona (15 l.), Lairda (10 l.) i Quinna...

 • Sandra Bullock nie romansuje

  Gwiazda Hollywood - Sandra Bullock - zdementowała plotki, jakoby spotykała się z Ryanem Reynoldsem. Aktorka wyjaśniła, że z młodszym o 12 lat aktorem łączy ją jedynie "prawdziwa przyjaźń".

 • 89. urodziny serialowej gwiazdy

  ...w filmie Anne Fletcher "Narzeczony mimo woli". Na planie towarzyszyli jej Sandra Bullock i Ryan Reynolds. Z okazji urodzin Betty White, dziennikarze przygotowali listę dziesięciu faktów o gwieździe...

 • Sandra Bullock nago

  Od dziś w kinach "Narzeczony mimo woli", nowa komedia romantyczna z Sandrą Bullock ("Ja cię kocham, a ty śpisz"), która powraca w swej najlepszej formie - także fizycznej. Bullock była znana raczej z powściągliwości, jeśli chodzi o prezentowanie swych odsłoniętych wdzięków przed kamerą. Tym razem jednak zgodziła się wystąpić w scenie rozbieranej.

 • Kryminalny Ryan Phillippe

  Ryan Phillippe ( "Gra w serca" , "Konspiracja.com" , "Gosford Park" ) jest kolejną gwiazdą, która dołączyła do obsady kryminalnego dramatu "Crash". Film opowie o ośmiorgu ludziach, których losy zostają połączone przez zabójstwo. Amerykański aktor wcieli się w rolę przeznaczoną pierwotnie dla Australijczyka Heatha Ledgera ( "Obłędny rycerz" , "Cena honoru" ).

 • "Kobiety" Hollywood

  W Hollywood rozpoczęto przygotowania do realizacji remake'u głośnego obrazu George'a Cukora z 1939 roku, "Kobieta" ("The Woman"). Produkcja zapowiada się emocjonująco, negocjacje w sprawie udziału w filmie finalizują bowiem takie gwiazdy, jak Meg Ryan ( "Masz wiadomość" ), Annette Bening ( "American Beauty" ), Sandra Bullock ( "Śmiertelna wyliczanka" ), Ashley Judd ( "Amnezja" ) i Uma Thurman

Zdjęcia na temat: sandra bullock ryan
Wideo na temat: sandra bullock ryan
 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Grawitacja

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami - przywiązani do...