• Informacje na temat:

  sandra oh wiek

Artykuły na temat: sandra oh wiek
 • Marek Włodarczyk żeni się z 27-letnią Sandrą. Kim jest jego narzeczona?

  Na miłość nigdy nie jest za późno. Marek Włodarczyk (63 l.), który ma za sobą burzliwe życie osobiste, zaręczył się właśnie z kobietą, która jest młodsza od jego najstarszego syna. Kim jest Sandra Kościelniak (27 l.)? Jak się poznali?

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • "Na Wspólnej": Od fikcji do wielkiej miłości?

  Niespodziewanie Sandra (Michalina Robakiewicz) weźmie ślub z Michelem (Mariusz Ochociński) i uratuje go przed deportacją.

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Serialowy przewodnik

  .... Norbert wychodzi z domu. Po południu Sandra i Michel dostają niepokojącą wiadomość. odc.2515 Brwinowska pozywa gazetę należącą do Smolnego za naruszenie prywatności i robienie sensacji z jej choroby(...) bliskie relacje z klientem spa. Czarne chmury odc.1/10 XVII wiek. Płk. Dowgird wraz z oddziałem dociera do Lecka. Tam sprzeciwia się skazaniu mieszczanina Stolpeckiego na karę śmierci i wypowiada służbę...

 • Oscary 2014: Elita wśród elit

  Co roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego zaszczytnego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. Za każdym razem wśród nominowanych są zarówno nazwiska dobrze znane, jak i całkiem zaskakujące. Przyjrzyjmy się nominacjom w kategoriach pierwszoplanowych.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wcale nie szykują się do ślubu. Wokalista ma obawy?

  ...teraz i na wieki wieków - podkreślił kapłan.   Dlaczego zatem gwiazdor odwleka deklarację, która byłaby tylko potwierdzeniem istniejącego stanu rzeczy? Czego się obawia? Czyżby czuł, że uczucie, które...

 • Zakładam dżinsy i biegnę dalej

  Ciepła, dobra i niezwykle rozsądna. Dla Kasi Baran, którą Ewa Kaim gra w serialu, rodzina jest najważniejsza. Prywatnie aktorka też najbardziej ceni sobie czas spędzany z najbliższymi.

 • Brak czasu bywa zbawienny

  ...kelnerka Milena, która chciała uwieść męża Kasi, Krzysztofa (Grzegorz Mielczarek)... Co ciekawe, grająca ją Sandra Staniszewska studiuje w PWST, a oboje Państwo - zarówno Pani, jak Pani(...) zaś nie miało to żadnego znaczenia, a Sandra (skądinąd świetna studentka) traktowana była jak pozostali. Duet małżeński Kasia - Krzyś to niejako kontynuacja pary Anna - Wojtek...

 • Kogo zapamiętamy z "Bitwy na głosy"?

  Odpowiedź na tytułowe pytanie jest prosta - przede wszystkim gwiazdy-nauczycieli, jurorów i na końcu być może kilku wybijających się uczestników, którym udało się przebić przez anonimową masę chóru.