• Informacje na temat:

  sandra staniszewska

Artykuły na temat: sandra staniszewska
 • ​Tu się tyle dzieje!

  Które zakątki Polski warto odwiedzić w czasie wakacji? Sandra Staniszewska poleca swoje rodzinne miasto: Zieloną Górę! A po urlopie koniecznie trzeba nadrobić zaległości i sprawdzić, co wydarzy się u jej serialowej bohaterki, Izy!

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Iza wykorzysta Pawła i porzuci?

  Paweł (Rafał Mroczek) z każdym dniem coraz bardziej będzie pod wrażeniem swojej pięknej szefowej Izy (Sandra Staniszewska), Madzia (Anna Mucha) zaś postanowi zamieszkać z Michałem (Dariusz Wnuk).

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Trzeba walczyć o marzenia

  Na planie "M jak miłość" Sandra Staniszewska czuje się jak ryba w wodzie. Jest przebojowa i pewna siebie. Tak jak jej bohaterka Iza, która została nową szefową i partnerką Pawła! Da Zduńskiemu wszystko, czego potrzebuje, co nie spodoba się Madzi...

 • Sandra Staniszewska: Debiutantka z "Kamieni na szaniec" gra w teatrze

  Sandra Staniszewska zadebiutowała w kinie rolą Hali Glińskiej, dziewczyny "Zośki", w "Kamieniach na szaniec" Roberta Glińskiego. Udział w filmie zapewnił początkującej aktorce popularność i pomógł w rozwoju kariery. Kilka miesięcy po premierze filmu aktorka pracuje w dwóch warszawskich teatrach, a za nowy cel stawia sobie współpracę z Wojciechem Smarzowskim i Agnieszką Holland.

 • "Na dobre i na złe": Wrażliwy bokser

  Wkrótce w roli Mirka, byłego boksera a zarazem męża będącej w ciąży Marii (Sandra Staniszewska), której nienarodzone dziecko ma rozszczep kręgosłupa, w 662. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi 41-letni Rafał Cieszyński. Fani seriali na pewno pamiętają go m.in. jako policjanta Przemysława Gibalskiego z "Ojca Mateusza", Maksymiliana Friege z "Fali zbrodni", upadłego anioła Eryka...

 • "M jak miłość": Wykorzysta go i porzuci?

  Paweł (Rafał Mroczek) z każdym dniem coraz bardziej będzie pod wrażeniem swojej pięknej szefowej Izy (Sandra Staniszewska), Madzia (Anna Mucha) zaś postanowi zamieszkać z Michałem (Dariusz Wnuk).

 • "Barwy szczęścia": Agata chce lecieć do Pawła do Izraela! Co na to Patryk?

  ..., a mój chłopak jest dość zaborczy, więc... sama rozumiesz - powie. Kilka dni później Agatę nieoczekiwanie odwiedzi Miriam Lewin (Sandra Staniszewska-Herbich) - znajoma doktora Szumana (Stanisław Brudny...

 • "Kamienie na szaniec": Miłość w czasach wojny

  Okrucieństwo wojny nie było w stanie zdusić w nich miłości. Trzej bohaterowie Kamieni na szaniec potrafili bezgranicznie kochać nie tylko Ojczyznę, ale i kobiety stojące u ich boku. Dziewczyny Zośki, Rudego i Alka poznamy lepiej już 7 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie nowy film Roberta Glińskiego.

Zdjęcia na temat: sandra staniszewska
Dyskusje na temat: sandra staniszewska