• Informacje na temat:

  sara foster

Artykuły na temat: sara foster
 • "Doktor Foster": Nowy seral w TVP2. Kiedy premiera?

  Od 4 października, w każdy czwartek o godz. 20.45 Dwójka zaprasza na brytyjski serial dramatyczny „Doktor Foster”.

 • Serialowy przewodnik

  ...opisy wszystkich odcinków tego serialu! "Barwy szczęścia" Odc. 723: Sara wpada do klubu z gazetą, gdzie jest napisane, że Wiola jest oszustką! Przed klubem Kasia wpada na byłą klientkę. Tkacz(...) kolację do Pyrków. Bartek ze smutną miną mówi Oksanie, że na gwałt potrzebuje pieniędzy. Jeśli ich dziś nie wpłaci, to przepadnie mu mieszkanie. Oksana pożycza chłopakowi tysiąc złotych. Odc. 725: Sara...

 • Serialowy przewodnik

  ...”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu! "Barwy szczęścia" Odc. 731: Dawid jest zazdrosny o Czarka. Ma pretensje do Blanki, że się z nim spotyka. Sara uważa, że Bartek to świetny masażysta(...). "Magia kłamstwa" odc.8 Z mostu rzucają się dwie kobiety. Samobójczyniami okazują się indyjskie emigrantki. Lightman postanawia zbadać sprawę. Foster i Loker pomagają agentom FBI w dochodzeniu...

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Wielkanoc to szczególny czas nie tylko dla większości rodzin, ale również dla telewizji, która stara się tak przygotować ofertę programową, aby widzowie przed telewizorami mogli oddać się świątecznej atmosferze. Jedną z najlepszych form relaksu jest dobry film. Dla tych, którzy zechcą odpocząć przed telewizorem, stacje telewizyjne przygotowały ciekawą i szeroką ofertę filmową.

 • Telewizyjne i radiowe nominacje Gildii Scenarzystów

  Kultowy serial "Rodzina Soprano" oraz serie "Prezydencki poker", "Seks w w wielkim mieście" i "Malcolm in the Middle" zdominowały tegoroczne nominacje do telewizyjnej nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich (Writers Guild of America Awards). Nominacje ogłoszono we wtorek, 15 stycznia.

 • Cezary: Statuetka dla Romana Polańskiego

  Dramat Xaviera Beauvois "Ludzie Boga" otrzymał w piątek, 25 lutego, w Paryżu najważniejszą francuską nagrodę filmową - Cezara - za najlepszy film. Romana Polańskiego, twórcę "Autora widmo", wybrano najlepszym reżyserem.

Wideo na temat: sara foster
 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.

 • Salvo. Ocalony

  Samotny, pozbawiony uczuć, bezwzględny trzydziestolatek Salvo (Saleh Bakri - "Czas, który pozostał", "Przyjeżdża orkiestra") należy do sycylijskiej mafii. W akcie zemsty zakrada się do domu innego mafiosa, który zorganizował na niego nieudany zamach. Przez przypadek spotyka tam jego siostrę Ritę - piękną, niewidomą dziewczynę, która mimowolnie jest świadkiem, jak Salvo zabija jej brata. Gdy ten, z niewiadomych dla siebie przyczyn, decyduje się ją porwać, w ich życiu zaczyna dziać się coś...

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.