• Informacje na temat:

  sara jean

Artykuły na temat: sara jean
 • "Watchmen": Jest pierwsza zapowiedź serialu! Premiera jesienią

  ..., przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość. W obsadzie serialu znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing i James Wolk. Serial Watchmen produkowany jest dla HBO przez White Rabbit we współpracy...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Serialowy przewodnik

  .... Romantyczny nastrój prowokuje parę do pocałunku. Następnego dnia oboje ponownie odwiedzają Cindy. W końcu kobieta wyznaje im, że zaatakował ją miejscowy rzeźnik, Jean-Luc. Tymczasem Gégé wchodzi w posiadanie(...) rewolucjonistka otrzymuje pomoc medyczną. "Skazany na śmierć 2" odc.16 Sara spotyka się z Michaelem i Lincolnem na stacji kolejowej. Dowiaduje się, że Kellerman przeszedł na ich stronę. Pościg za zbiegami...

 • Sarah Connor w duecie z Wyclefem Jeanem

  Pod koniec wrześnie na sklepowych półkach pojawi się drugi album Sarah Connor, wokalistki, która wciąż podbija europejskie listy przebojów utworem "From Sara With Love". Pierwszym singlem promującym płytę będzie piosenka zaśpiewana w duecie z Wyclefem Jeanem.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, zwiastuny, obsada] Aktualizacja #21

  ...". Aktualizacja #7: Sarah Chalke ("Przyjaciele z uniwerku") wcieli się w rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki (Katherine Heigl) w serialu "Firefly Lane" . Aktualizacja #6: Powiększa się(...) Maję, wokalistkę zespołu, będącą z Elliotem w burzliwym związku. Madam C.J. Walker "Madam C.J. Walker" to ośmioodcinkowy miniserial oparty na biografii Sarah Breedlove, który wyprodukuje laureatka...

 • BAFTA 2002: Ogłoszono nominacje!

  Filmy "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" i "Moulin Rouge" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród BAFTA, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Filmową i Telewizyjną (British Academy Of Film And Television Arts). Oba tytuły uzyskały po trzynaście nominacji. Listę nominowanych ogłoszono w poniedziałek, 28 stycznia.

 • Serialowy przewodnik

  Kaśkę, by zabrała Bartka na imprezę. Chce, aby chłopak się wyluzował. odc. 705: Sara unika spotkań z Bobem. Szczęśliwa Basia zapewnia Zenka, że dziewczyna nadal kocha Adama. Wanda przekonuje Michała(...) wokalista Glee Clubu w szkole McKinley, rywalizują o rolę Jeana Valjeana w spektaklu "Nędznicy" "CSI: Miami" odc.170, 171 W biurze CSI zjawia się uzbrojony napastnik. Przestępca bierze zakładników...

 • Nowy album Sarah Connor

  Jak już wcześniej informowaliśmy, pod koniec września na sklepowych półkach pojawi się drugi album Sarah Connor, wokalistki, która wciąż podbija europejskie listy przebojów utworem "From Sara With Love". Wydawnictwo będzie zatytułowane "Unbelievable".

 • Oscary: Rekord filmów obcojęzycznych

  Aż 58 krajów z czterech kontynentów zgłosiło swe produkcje do oscarowych nominacji w kategorii Najlepszy Film Obcojęzyczny. Lista nominowanych zostanie ogłoszona przez Amerykańską Akademię Filmową 31 stycznia 2006.

 • Kathryn Bigelow znowu kręci

  Kathryn Bigelow, amerykańska reżyserka, znana głównie dzięki produkcjom "Błękitna stal" ("Blue Steel") oraz "Dziwne dni" ("Strange Days") z udziałem Juliette Lewis i Ralpha Fiennesa, pracuje nad swym kolejnym filmem. Obraz nosi tytuł "The Weight of Water" i jest określany przez realizatorów jako psychoseksualny dreszczowiec.

Zdjęcia na temat: sara jean