• Informacje na temat:

  sara macdonald gallagher

Artykuły na temat: sara macdonald gallagher
 • Wzięli ślub po 11 latach znajomości

  Noel Gallagher, były gitarzysta grupy Oasis, w sobotę (18 czerwca) poślubił swoją długoletnią dziewczynę Sarę MacDonald.

 • Coraz więcej Gallagherów

  Lider Oasis Noel Gallagher po raz drugi został ojcem.

 • Oasis: Noel tatą po raz drugi?

  Noel Gallager, 39-letni lider brytyjskiej grupy Oasis, wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Jego dziewczyna Sara MacDonald jest w ciąży - informują brytyjskie brukowce.

 • Oasis: Puste kieszenie braci Gallagherów

  Mimo ogromnych pieniędzy zarobionych przez zespół Oasis w latach 90., bracia Liam i Noel Gallagherowie są w poważnych tarapatach finansowych. Ich płyty sprzedają się dziś nienajlepiej, obaj lubią jednak wydawać pieniądze i na dodatek ponieśli dotkliwe wydatki związane z rozwodami.

 • Noel Gallagher nie może widywać się z córką

  Meg Matthews zabroniła Noelowi Gallagherowi widywania się z ich córką Anais. Powodem takiej postawy nie jest bynajmniej niewłaściwe prowadzenie się głównego kompozytora repertuaru angielskiej grupy Oasis, lecz zwykła zazdrość.

 • Oasis: Depresja Noela

  Noel Gallagher nie chce pisać obecnie żadnych nowych piosenek, gdyż cierpi na depresję spowodowaną rozstaniem z jego dziewczyną, Sarą MacDonald, oraz niedawnym wypadkiem samochodowym.

 • Arctic Monkeys "przepili" Oasis

  Arctic Monkeys, nowa brytyjska sensacja, po raz kolejny dali wyraz swej wyjątkowość. Tym razem zmierzyli się z Noelem Gallagherem, liderem uwielbianego przez "Małpy" zespołu Oasis, na kieliszki tequili...

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Oasis: 10 lat działalności

  Członkowie brytyjskiej formacji Oasis zapowiedzieli, iż w październiku zagrają w Anglii kilka małych koncertów. Ta wyjątkowa trasa zostanie zorganizowana z okazji dziesiątej rocznicy pierwszego koncertu zespołu, który odbył się 18 sierpnia 1991 roku w Manchesterze.

 • U2 będą jeszcze bogatsi

  Członkowie irlandzkiej formacji U2 na pewno poprawią ustanowiony przez siebie rekord wpływów z jednej trasy koncertowej. Dzięki kolejnym 25 koncertom w USA, które zaplanowane są na jesień zespół zarobi około 30 milionów dolarów, co pozwoli pobić wynik 130 milionów dolarów jaki Bono i jego koledzy zarobili przy okazji poprzedniego tournee.

Wideo na temat: sara macdonald gallagher
 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Zejście 2

  Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru "Zejście", który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (Shauna McDonald) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych...

 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.