• Informacje na temat:

  sarah connor

Artykuły na temat: sarah connor
 • Sarah Connor zostanie po raz czwarty mamą!

  Sarah Connor (37 l.) potwierdziła, że spodziewa się 4. dziecka. Z rozbrajającą szczerością wyznała, że nie było to planowane…

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Sarah Connor opowiedziała o depresji

  Życie piosenkarki Sarah Connor (35 l.) nie było tak kolorowe jak wszyscy myśleli. Kilka lat temu przeżywała prawdziwy kryzys.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Terminator: Kroniki Sary Connor

  Serial opowiada historię dalszych losów Sary Connor, która przestaje uciekać i decyduje się zmierzyć z nieustannie udoskonalanym technologicznie przeciwnikiem,...

 • Niewiarygodna Sarah Connor

  Sarah Connor, czołowa gwiazda niemieckiej muzyki soul, wydała niedawno drugi album zatytułowany "Ubelievable" (Niewiarygodne). Według artystki, której debiut "Green Eyed Soul" w samych tylko Niemczech rozszedł się w 750 tys. egzemplarzy, tytuł jej nowej płyty mówi o tym wszystkim, co do tej pory zdarzyło się w jej karierze.

 • Derek śledzi prawnika, którego podejrzewa o powiązania ze Skynetem. Sarah i Cameron zaczynają mieć wątpliwości co do Riley.

 • Sarah Connor: Jestem perfekcjonistką

  Sarah Connor, która podbiła europejskie listy przebojów utworami "Let's Get Back To Bed Boy" i "French Kissing", zapowiadała ukazanie się swego debiutanckiego albumu jeszcze we wrześniu. Jednak prace nad płytą wciąż się opóźniały i w końcu płyta ukazała się w tym tygodniu, a w Polsce w najbliższy poniedziałek, 3 grudnia. Całą winę Sarah bierze jednak na siebie.

 • Terminator: Kroniki Sary Connor

  Nieplanowana wycieczka Johna i Riley do Meksyku może mieć dla nich fatalne konsekwencje. Sarah i Ellison wreszcie stają twarzą w twarz.

 • Sarah Connor w Polsce

  Sarah Connor, obecnie najpopularniejsza niemiecka piosenkarka, pod koniec kwietnia przyjedzie do Polski, choć nie będzie koncertować. Wokalistka będzie promowała w Polsce swój najnowszy album "Naughty But Nice", który ukazał się w poniedziałek, 4 kwietnia.

Zdjęcia na temat: sarah connor
 • Sarah Connor
Wideo na temat: sarah connor
 • "Stargate: Origins": Na planie filmowym

  Trwają zdjęcia do najnowszej odsłony serii "Stargate". W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. Fabuła ma być osnuta wokół losów młodej Catherine Langford (w "Gwiezdnych wrotach" w tę postać wcieliła się

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • "Stargate: Origins": Pierwsza zapowiedź

  . Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków. Za reżyserię odpowiada Mercedes Bryce Morgan; scenariusz napiszą Mark Ilvedson oraz Justin Michael Terry. W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

Dyskusje na temat: sarah connor