• Informacje na temat:

  sarah connor piosenkarka

Artykuły na temat: sarah connor piosenkarka
 • Sarah Connor opowiedziała o depresji

  Życie piosenkarki Sarah Connor (35 l.) nie było tak kolorowe jak wszyscy myśleli. Kilka lat temu przeżywała prawdziwy kryzys.

 • Sarah Connor zostanie po raz czwarty mamą!

  Sarah Connor (37 l.) potwierdziła, że spodziewa się 4. dziecka. Z rozbrajającą szczerością wyznała, że nie było to planowane…

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #40

  ...". Aktualizacja #7: Sarah Chalke ("Przyjaciele z uniwerku") wcieli się w rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki (Katherine Heigl) w serialu "Firefly Lane" . Aktualizacja #6: Powiększa się(...) scenarzystą serii będzie Josh Friedman ("Terminator. Kroniki Sary Connor", "Emerald City", "Crossbones"). W projekt zaangażowani są również m.in. Becky Clements, Bong Joon Ho (twórca oryginału), Chan-wook Park...

 • Sarah Connor w Polsce

  Sarah Connor, obecnie najpopularniejsza niemiecka piosenkarka, pod koniec kwietnia przyjedzie do Polski, choć nie będzie koncertować. Wokalistka będzie promowała w Polsce swój najnowszy album "Naughty But Nice", który ukazał się w poniedziałek, 4 kwietnia.

 • Sarah Connor odwiedzi Polskę

  Fani popularnej niemieckiej wokalistki Sarah Connor będą mieli okazje zdobycia autografu swojej ulubienicy na egzemplarzy jej najnowszego albumu zatytułowanego "Unbelivable!". W najbliższy poniedziałek, 7 października, piosenkarka przyjedzie na dwa dni do Polski, by promować płytę.

 • Osobiste wyznania Sarah Connor

  "Unbelievable", czyli "niewiarygodne", to tytuł nowego albumu Sarah Connor, który tafił do sklepów pod koniec września. Popularna niemiecka wokalistka twierdzi, że jest to dzieło bardzo osobiste, oparte na prawdziwych historiach z jej życia.

 • Sarah Connor: Erotyka i muzyka

  Sarah Connor, czołowa gwiazda niemieckiej muzyki soul, znana jest ze swej urody. Piosenkarka uważa zresztą, że erotyka jest nieodłącznie związana z jej muzyką, sama także uwielbia oglądać teledyski innych seksownych wokalistek.

 • S. Connor jak Halle Berry

  Piosenka "Zero to Hero" promuje najnowszy album Sarah Connor. Jej nowa płyta "Naughty But Nice" w poniedziałek, 21 marca, ukazała się na razie w Niemczech, skąd pochodzi wokalistka. Polską premierę wyznaczono na początek kwietnia.

 • Największe skandale gwiazd na scenie

  Rihanna niedawno uderzyła w trakcie koncertu swojego fana - nie była jednak jedyna. Takie wybryki miał na swoim koncie też nieżyjący basista Sid Vicious z grupy Sex Pistols. Do skandali na scenie w trakcie koncertów dochodzi często. Nie tylko takich z użyciem siły.

Wideo na temat: sarah connor piosenkarka
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.