• Informacje na temat:

  sarah connor zdjęcia

Artykuły na temat: sarah connor zdjęcia
 • Sarah Connor opowiedziała o depresji

  Życie piosenkarki Sarah Connor (35 l.) nie było tak kolorowe jak wszyscy myśleli. Kilka lat temu przeżywała prawdziwy kryzys.

 • "Beverly Hills, 90210": Brian Austin Green - człowiek, który nienawidzi sławy

  ...w "Kronikach Sarah Connor", gdzie wcielił się w Dereka Reese’a czy w "Gotowych na wszystko", w których przez cały 2010 rok kreował postać kochanka Bree.  Ale cofnijmy się znów do początku lat 90. XX wieku(...) w serialu science fiction "Kroniki Sarah Connor", a jego rola spotkała się z uznaniem fanów. Rok później dołączył do obsady "Smallville" jako Metallo. W roku 2010 zasilił obsadę kultowych "Gotowych na...

 • "Sukcesja": "To rodzina psychopatów" - wywiad z Kieranem Culkinem i Alanem Ruckiem

  ...olśniło nas, że cierpi na zaburzenia urojeniowe - ma wielkie ambicje polityczne, co nie jest to objawem schizofrenii, ale jego własnych urojeń. Powiedziałem nawet Frankowi Richowi, że Connor zawsze(...) uznaliśmy, że Connor ma jakieś deficyty, które utrudniały mu w dzieciństwie naukę. Musiały być to jakiegoś rodzaju zaburzenia, które nie były diagnozowane w latach 60-tych. Na szczęście, pochodzi...

 • "Anger Management": Brian Austin Green wraca na szczyt?

  ...w serialu "Terminator: Kroniki Sarah Connor" na planie filmowym Warner Brothers, a obok Charlie akurat kręcił "Dwóch i pół". Wielokrotnie przechodziłem obok ich kantyny lub siłowni, obok ich planu albo...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Kobiety w "Terminatorze 3"

  Aż trzy wielkie gwiazdy Hollywood walczą o główną rolę kobiecą w filmie "Terminator 3". Na planie najdroższego filmu świata Lindę Hamilton, odtwórczynię roli Sarah Connor, chcą zastąpić Sandra Bullock ( "28 dni" , "Miss Agent" ), Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Anna i król" ) oraz Meg Ryan ( "Gorąca linia" , "Dowód życia" ).

 • Obroni świat przed zagładą

  Na DVD ukazał się z początkiem grudnia pierwszy sezon serial u "Terminator: Kroniki Sarah Connor". Produkcja jest luźną wariacją na temat klasycznej serii filmów science-fiction, poświęconych walce ludzi i inteligentnych maszyn. Bohaterem niezapomnianych kinowych produkcji był Arnold Schwarzenegger.

 • Prace nad "Terminatorem 3"

  Jak już informowaliśmy, dzięki decyzji Arnolda Schwarzeneggera ( "Drapieżca" , "6-ty dzień" ) o odłożeniu na jakiś czas kariery politycznej, prace nad "Terminatorem 3" mogły ruszyć pełną parą. Jak podał dziennik USA Today , obecnie realizatorzy pracują nad ostateczną wersją scenariusza. Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią.

 • Czego słuchają dzieci?

  Jakie wydawnictwa ukazują się na Dzień Dziecka dla najmłodszych słuchaczy? Królują nieśmiertelna Pszczółka Maja, przeboje ABBY śpiewane przez młodych nastolatków i kolejna odsłona Gumowego Misia.

Wideo na temat: sarah connor zdjęcia
 • "Stargate: Origins": Na planie filmowym

  Trwają zdjęcia do najnowszej odsłony serii "Stargate". W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. Fabuła ma być osnuta wokół losów młodej Catherine Langford (w "Gwiezdnych wrotach" w tę postać wcieliła się