• Informacje na temat:

  sarah jagger

Artykuły na temat: sarah jagger
 • "Belfer": Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku

  ...telewizyjnego. Nagroda Emmy dla najlepszego miniserialu, dla najlepszego aktora drugoplanowego (Sterling K. Brown) i najlepszej aktorki pierwszoplanowej (Sarah Paulson); nagroda Amerykańskiego Stowarzyszenia(...) Scorsese, Micka Jaggera i Terence’a Wintera, choć ma świetne zdjęcia i muzykę, jest naprawdę, tak po prostu i zwyczajnie... nudny.

 • Partnerka Micka Jaggera nie żyje

  Projektantka mody L'Wren Scott i partnerka lidera zespołu The Rolling Stones Micka Jaggera w poniedziałek rano została znaleziona martwa w swym apartamencie w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Jagger jest "zdruzgotany" tą informacją.

 • Wyjątkowa składanka na rzecz walki z AIDS

  Madonna, Lenny Kravitz, Norah Jones czy Alicia Keys to tylko część wykonawców, którzy użyczyli na płytę "Between the Covers" własne wersje piosenek innych wykonawców. Dochód ze sprzedaży kompilacji trafi na rzecz organizacji walczących z AIDS.

 • Berlin: 18. filmów w "Panoramie"

  W cyklu "Panorama światowego kina" podczas zbliżającego się 53. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie zaprezentowanych zostanie 18. obrazów, poinformowali organizatorzy Berlinale. Dodatkowo w głównym programie odbędą się pokazy specjalne 16. obrazów fabularnych, 10. dokumentów i 20. filmów krótkich. Pełna lista filmów zaproszonych do udziału w Festiwalu ogłoszona zostanie w styczniu.

 • John Porter "Honey Trap": To nie żarty

  John Porter powraca z solowym projektem. Najnowsze dzieło artysty nosi tytuł "Honey Trap" i trafi na półki sklepowe 6 października. Płyta jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu "Back In Town", jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka.

 • Mariusz Totoszko: Współczuję wszystkim kolegom

  Mariusz Totoszko nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w I edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalista od samego początku był zdecydowany na uczestnictwo, bo zachęcił go charytatywny cel. Program był dla gwiazdora wielką przygodą, która pozwoliła mu na pokazanie siebie z nieznanej dotąd strony.

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.