• Informacje na temat:

  sarah jessica parker córki

Artykuły na temat: sarah jessica parker córki
 • Sarah Jessica Parker: Jej małżeństwo wisi na włosku!

  Sarah Jessica Parker (49 l.) i Matthew Broderick (52 l.) przechodzili już wiele kryzysów. Tym razem ponoć są już bliscy rozwodu!

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker wraca na ekrany!

  Carrie Bradshaw dla wielu kobiet była ikoną mody. Pisarka grana przez Sarę Jessicę Parker łamała nie tylko tabu odzieżowe, ale głównie... obyczajowe.

 • Parker i Broderick pokazali bliźnięta

  Aktorka Sarah Jessica Parker i jej mąż Matthew Broderick pokazali światu swoje nowo narodzone bliźniaczki. Dziewczynki urodziła 22 czerwca matka zastępcza.

 • Gwiazda "Seksu..." nie ma czasu dla dzieci?

  Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością oczekują aż sequel kultowego "Seksu w wielkim mieście" trafi na ekrany kin, jest jedna osoba, która ma w związku z produkcją mieszane uczucia. Kto? Główna zainteresowana, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker .

 • Zakochana Jessica Parker

  Studio Paramount Pictures wykupiło prawa do ekranizacji debiutanckiej powieści poetki Marisy de los Santos, "Love Walked In". Książka ukazała się na amerykańskim rynku w grudniu ubiegłego roku, nakładem wydawnictwa Dutton Adult. W filmie główną rolę zagrać ma Sarah Jessica Parker ( serial "Seks w wielkim mieście" , "Spisek" ).

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada]

  ...w roli głównej. Rozwód 2 lipca pojawi się trzeci sezon produkcji "Rozwód". Sarah Jessica Parker po raz trzeci powróci jako Frances;  kobieta, która zrozumiała, że jej małżeństwo nie ma już przed sobą...

 • Natalia Klimas: Poznać Sarah Jessikę Parker

  Młoda i zdolna polska aktorka, córka znanej projektantki Joanny Klimas, opowiedziała o kulisach pracy w Hollywood. W programie "Studio Weekend" pochwaliła się znajomością z gwiazdą serialu "Seks w wielkim mieście" - samą Sarah Jessica Parker.

 • Gwiazdy po latach: "Seks w wielkim mieście"

  Sarah Jessica Parker, czyli Carrie Bradshaw Znaną aktorką była już przed udziałem w “Seksie...". Zaczynała jako 8-latka w telewizyjnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena "Dziewczynka(...) prowadziła kolumnę "Sex and the City". Parker dzięki serialowi stała się ikoną mody i inspiracją dla rzeszy fanek. Zyskała ogromną popularność i została obsypana nagrodami - zdobyła dwukrotnie Złotego...

 • Dylematy pracującej matki

  Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością oczekują aż sequel kultowego "Seksu w wielkim mieście" trafi na ekrany kin, jest jedna osoba, która ma w związku z produkcją mieszane uczucia. Kto? Główna zainteresowana, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker.

Zdjęcia na temat: sarah jessica parker córki
Wideo na temat: sarah jessica parker córki
 • Córka Joanny Klimas zagrała z Sarah Jessicą Parker

  Natalia Klimas robi karierę w Hollywood!

 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...