• Informacje na temat:

  sarah jessica parker na co dzien

Artykuły na temat: sarah jessica parker na co dzien
 • Sarah Jessica Parker żałuje wyboru takiej sukni ślubnej!

  Sarah Jessica Parker (51 l.) ma do siebie żal, że na własny ślub ubrała się na czarno!

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Sarah Jessica Parker: Macierzyństwo jak "manewry"

  Sarah Jessica Parker twierdzi, że bycie matką trojga dzieci jest "szalone" i wymaga bardzo dobrej organizacji.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Sarah Jessica Parker zaskoczyła

  Sarah Jessica Parker zaskoczyła wszystkich swoją niezapowiedzianą wizytą na festiwalu filmowym w Cannes. Gwiazda pojawiła się w spektakularnej sukni zaprojektowanej przez Eliego Saaba.

 • Sarah Jessica Parker i rasizm

  Sarah Jessica Parker ( serial "Seks w wielkim mieście" , "Spisek" ) będzie gwiazdą dramatu "Spinning In To Butter", który powstaje w oparciu o sztukę Rebeki Gilman. Zdjęcia, które zaplanowano na wrzesień, realizowane będą w Nowym Jorku.

 • Nowe seriale "Rozwód" oraz "Niepewne" od 10 października w HBO i HBO GO

  W poniedziałek, 10 października w HBO i HBO GO pojawią się dwie nowe produkcje HBO. "Rozwód" to słodko-gorzki serial opowiadający o małżeństwie, które decyduje się na rozstanie. Sarah Jessica Parker(...) czoła codziennym problemom.

 • Sarah Jessica Parker: Po seksie

  Sarah Jessica Parker, która niedawno ukończyła pracę nad końcowymi odcinkami kultowego serial u "Seks w wielkim mieście" , przymierza się do rozpoczęcia kariery filmowej. Aktorka najprawdopodobniej zagra główną rolę w remake'u komedii "The Man Who Came to Dinner", który powstaje dla studia DreamWorks.

 • "Nie jestem ikoną stylu"

  Sarah Jessica Parker, czyli jedna z najmodniejszych bohaterek seriali - Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", twierdzi, że sama nie jest trendsetterką.

 • Zakochana Jessica Parker

  Studio Paramount Pictures wykupiło prawa do ekranizacji debiutanckiej powieści poetki Marisy de los Santos, "Love Walked In". Książka ukazała się na amerykańskim rynku w grudniu ubiegłego roku, nakładem wydawnictwa Dutton Adult. W filmie główną rolę zagrać ma Sarah Jessica Parker ( serial "Seks w wielkim mieście" , "Spisek" ).