• Informacje na temat:

  sarah jessica parker piersi

Artykuły na temat: sarah jessica parker piersi
 • Jessica Alba najpiekniejsza

  Jak się okazuje, triumf piękna nie jest dziełem przypadku i wyjątkowej urody, tylko efektem prostej matematyki. Dzięki wyliczeniom okazało się, że najbardziej zapiera dech w piersiach 26-letnia Jessica Alba, seksowna bohaterka "Fantastic 4".

 • Gwiazdy po latach: "Seks w wielkim mieście"

  Sarah Jessica Parker, czyli Carrie Bradshaw Znaną aktorką była już przed udziałem w “Seksie...". Zaczynała jako 8-latka w telewizyjnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena "Dziewczynka(...) prowadziła kolumnę "Sex and the City". Parker dzięki serialowi stała się ikoną mody i inspiracją dla rzeszy fanek. Zyskała ogromną popularność i została obsypana nagrodami - zdobyła dwukrotnie Złotego...

 • Gwiazdy wspominają Joan Rivers

  Aktorzy, muzycy i celebryci wyrażają głęboki żal z powodu śmierci gwiazdy telewizyjnej - Joan Rivers. Znana prezenterka odeszła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat.

 • B. Adams i gwiazdy

  Bryan Adams, kanadyjski gwiazdor muzyki poprockowej, w szczytnym celu połączył siły z Calvinem Kleinem. Piosenkarz opublikuje album z fotografiami własnego autorstwa, w którym będzie można zobaczyć gwiazdy kina ubrane w stroje słynnego projektanta. A u nas można już oglądać najnowszy teledysk wokalisty!

 • Prezydent, Zeus i Hannibal

  Ostatnie tygodnie były dla Liama Neesona smutne. Najpierw rocznica śmierci żony, potem znów tragedia w rodzinie. Mimo to gwiazdor "Listy Schindlera" nie załamuje rąk.