• Informacje na temat:

  sarah jessica parker rodzina

Artykuły na temat: sarah jessica parker rodzina
 • Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall: Tragedia zaostrzyła konflikt

  ...w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker (52). "Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia w tym tragicznym czasie" - podsumowała Cattrall. O co chodzi? Niewyjaśniona śmierć Chrisa Kim Cattrall(...) z kondolencjami. Publiczne wyrazy współczucia złożyła także Sarah Jessica Parker - na Instagramie i w trakcie krótkiego wywiadu dla telewizji na jednej z branżowych imprez w Los Angeles. Kim wszystkim...

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Sarah Jessica Parker: Jej małżeństwo wisi na włosku!

  Sarah Jessica Parker (49 l.) i Matthew Broderick (52 l.) przechodzili już wiele kryzysów. Tym razem ponoć są już bliscy rozwodu!

 • Sarah Jessica Parker zszokowana

  Nie tylko świat mody opłakuje niespodziewane i przedwczesne odejście brytyjskiego projektanta Alexandra McQueena. Kreator ubierał przecież największe sławy Hollywood. Sarah Jessica Parker wciąż nie może pogodzić się z jego nagłym odejściem.

 • Sarah Jessica Parker pogrążona w rozpaczy

  Nie tylko świat mody opłakuje niespodziewane i przedwczesne odejście brytyjskiego projektanta Alexandra McQueena . Kreator ubierał największe sławy Hollywood. Sarah Jessica Parker wciąż nie może pogodzić się z jego nagłym odejściem.

 • Urodzi dla nich bliźniaczki

  Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick po raz drugi zostaną rodzicami. Bliźniaczki urodzi dla nich matka zastępcza.

 • "Nie jestem ikoną stylu"

  Sarah Jessica Parker, czyli jedna z najmodniejszych bohaterek seriali - Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", twierdzi, że sama nie jest trendsetterką.

 • Sarah Jessica Parker: Po seksie

  Sarah Jessica Parker, która niedawno ukończyła pracę nad końcowymi odcinkami kultowego serial u "Seks w wielkim mieście" , przymierza się do rozpoczęcia kariery filmowej. Aktorka najprawdopodobniej zagra główną rolę w remake'u komedii "The Man Who Came to Dinner", który powstaje dla studia DreamWorks.

 • Gwiazda "Seksu..." nie ma czasu dla dzieci?

  Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością oczekują aż sequel kultowego "Seksu w wielkim mieście" trafi na ekrany kin, jest jedna osoba, która ma w związku z produkcją mieszane uczucia. Kto? Główna zainteresowana, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker .

 • Serialowa gwiazda lubi szokować

  Uwielbiam Carrie, ale mam z nią niewiele wspólnego - mówi o swojej serialowej bohaterce Sarah Jessica Parker. Jednak coś je łączy. Obie lubią szokować, każda na swój sposób.