• Informacje na temat:

  sarah michelle gellar aktorka

Artykuły na temat: sarah michelle gellar aktorka
 • "Szkoła uwodzenia": Sarah Michelle Gellar wraca jako Kathryn Merteuil

  Sarah Michelle Gellar ("All My Children", "Buffy. Postrach wampirów", "Przereklamowani") wraca na mały ekran!

 • Sarah Michelle Gellar została mamą

  "W tym tygodniu urodził się Rocky" - doniósł "US Weekly", ale nie Balboa jak słynny bokser z kultowego filmu z Sylwestrem Stalone. Chodzi o pojawienie się na świecie Rockyego Jamesa, syna aktorskiej pary Sarah Michelle Gellar i Freddiego Prinzea juniora.

 • Sarah Michelle Gellar została mamą

  Amerykańska aktorka Sarah Michelle Gellar i jej mąż Freddie Prinze Jr. mają córkę - poinformowała rzeczniczka 32-letniej gwiazdy serial u "Buffy postrach wampirów".

 • Spodziewają się dziecka

  Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. spodziewają się pierwszego dziecka.

 • "Przereklamowani": Williams był dla niej jak ojciec

  Sarah Michelle Gellar składa hołd Robinowi Williamsowi, nazywając go "ojcem, o którym zawsze marzyła".

 • Sarah Michelle Gellar: Robin Williams był dla mnie jak ojciec

  Sarah Michelle Gellar złożyła hołd nieżyjącemu Robinowi Williamsowi, nazywając go "ojcem, o którym zawsze marzyła". Rodzinna więź zrodziła się między młodą aktorką i hollywoodzkim gwiazdorem w trakcie realizacji, emitowanego przez stację CBS serialu "Przereklamowani".

 • Zostali rodzicami... Rocky'ego!

  Jak donosi "US Weekly" aktorska para Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze junior zostali rodzicami. Swojemu synkowi dali na imię... Rocky!

 • Buffy: Fanka "Hero" i "Kill Bill"

  Sarah Michelle Gellar, bohaterka serialu "Buffy - postrach wampirów" oraz filmu "Scooby-Doo" wyznała, że gdyby mogła, z przyjemnością przyjęłaby rolę w słynnym obrazie "Kill Bill" Quentina Tarantino. Aktorka zdradziła także, że jednym z jej marzeń jest... występ sceniczny w Europie, a jej ulubionym filmem jest "Hero" .

 • Buffy: Karmię córkę sushi

  Sarah Michelle Gellar , aktorka znana z serialu "Buffy: postrach wampirów", zdradza, że jej dwuletnia córeczka ma niezwykle wyrafinowane podniebienie!

 • Zamienił się w... kurę domową

  Amerykański aktor Freddie Prinze Jr., idol nastolatek w latach 90., spełnia się w roli tatusia "na pełen etat". Podczas gdy jego żona, aktorka Sarah Michelle Gellar pracuje na planie serialu "Ringer", on zajmuje się domem i ich córką - Charlotte Grace.

Wideo na temat: sarah michelle gellar aktorka
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...