• Informacje na temat:

  sarah michelle gellar z dzieckiem

Artykuły na temat: sarah michelle gellar z dzieckiem
 • Sarah Michelle Gellar drżała o zdrowie męża!

  Freddie Prinze Jr. (36 l.), mąż Sarah Michelle Gellar (37 l.), musiał przejść skomplikowaną operację!

 • Sarah Michelle Gellar została mamą

  "W tym tygodniu urodził się Rocky" - doniósł "US Weekly", ale nie Balboa jak słynny bokser z kultowego filmu z Sylwestrem Stalone. Chodzi o pojawienie się na świecie Rockyego Jamesa, syna aktorskiej pary Sarah Michelle Gellar i Freddiego Prinzea juniora.

 • Sarah Michelle Gellar została mamą

  Amerykańska aktorka Sarah Michelle Gellar i jej mąż Freddie Prinze Jr. mają córkę - poinformowała rzeczniczka 32-letniej gwiazdy serial u "Buffy postrach wampirów".

 • Spodziewają się dziecka

  Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. spodziewają się pierwszego dziecka.

 • "Przereklamowani": Williams był dla niej jak ojciec

  Sarah Michelle Gellar składa hołd Robinowi Williamsowi, nazywając go "ojcem, o którym zawsze marzyła".

 • Sarah Michelle Gellar: Robin Williams był dla mnie jak ojciec

  Sarah Michelle Gellar złożyła hołd nieżyjącemu Robinowi Williamsowi, nazywając go "ojcem, o którym zawsze marzyła". Rodzinna więź zrodziła się między młodą aktorką i hollywoodzkim gwiazdorem w trakcie realizacji, emitowanego przez stację CBS serialu "Przereklamowani".

 • Gwiazdy wspominają Luke'a Perry'ego

  ...jego rodzina wie, na ile istnień miał wpływ. "Wybieram. Wybieram ciebie. Chcę ciebie. Zawsze cię chciałem "- mój ulubiony cytat z 'Beverly Hills, 90210'" - napisała Sarah Michelle Gellar, znana...

 • Zamienił się w... kurę domową

  Amerykański aktor Freddie Prinze Jr., idol nastolatek w latach 90., spełnia się w roli tatusia "na pełen etat". Podczas gdy jego żona, aktorka Sarah Michelle Gellar pracuje na planie serialu "Ringer", on zajmuje się domem i ich córką - Charlotte Grace.

 • "Przereklamowani": Robin Williams o swoim bohaterze, Simonie Robertsie

  ...serialowa córka, Sydney (Sarah Michelle Gellar). Tworzymy kreatywną agencję reklamową, gdzie każde zlecenie jest nowym, ekscytującym wyzwaniem. Pierwsze zlecenia naszej serialowej agencji oparte są na(...) z najciekawszych aspektów tego serialu. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? - Relacja Simona i jego córki jest dość skomplikowana. Kiedy Sydney była dzieckiem, jej ojciec był mało obecny w jej życiu...

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

Wideo na temat: sarah michelle gellar z dzieckiem
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.