• Informacje na temat:

  sarah wynter

Artykuły na temat: sarah wynter
 • Mroczne strony rock and rolla

  Jason Behr ( serial "Roswell - w kręgu tajemnic"), Sarah Wynter ( "Muza" ), Dominic Monaghan ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Joshua Leonard ( "Blair Witch Project" ) zagrają główne role w filmie "Shooting Livien". Obraz będzie psychologicznym dramatem osadzonym w środowisku muzyków rockowych. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w sobotę, 15 listopada.

 • Pieniądze szczęścia nie dają?

  Pieniądze może szczęścia nie dają, ale wiele potrafią zmienić. Przekonali się o tym bohaterowie nowego serialu - "Fuks", który od 18 sierpnia emitować będzie Polsat.

 • Powrót Luke'a Perry

  Kanał FOX Life od 29 marca rozpocznie emisję nowego serial u - "Windfall", z udziałem dawno nie widzianego Luke'a Perry znanego z serialu "Beverly Hills, 90210". W Polsce produkcja będzie nosiła tytuł "Fuks".

 • "YCD": Coraz większe emocje!

  Do tej pory w "You Can Dance - Po prostu tańcz" nie było tak wyrównanej walki. W ćwierćfinałowym odcinku szóstej edycji tanecznego show jurorzy nie mieli łatwego zdania, ale jeszcze trudniej było zadecydować widzom. Ostatecznie z programem musieli pożegnać się Kuba i Alisa.

 • W środę, 11 października, w Graumans Egyptian Theatre w Hollywood, odbyła się światowa premiera thrillera "Lost Souls", debiutu reżyserskiego Janusza Kamińskiego, cenionego polskiego operatora, zdobywcy dwóch Oscarów za zdjęcia do obrazów Stevena Spielberga "Lista Schindlera" i "Szeregowiec Ryan". Główną rolę w filmie gra Winona Ryder.

 • Oto gwiazdy 2012 roku?

  Jessica Chastain, Rooney Mara i Mia Wasikowska. Czy one będą "numerem jeden" w Hollywood? Tak sugeruje znany magazyn "Vanity Fair", który umieścił aktorki na liście 11 gwiazd, mających "rządzić" filmem w 2012 roku.

 • Janusz Kamiński w Polsce

  Film "Stracone dusze", reżyserski debiut operatora Janusza Kamińskiego, już 2 lutego pojawi się na ekranach naszych kin. Z tej okazji w niedzielę, 28 stycznia, reżyser przyjedzie do Polski i spotka się z dziennikarzami. W piątek, 26 stycznia, odbył się pokaz prasowy filmu.

Wideo na temat: sarah wynter
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.