• Informacje na temat:

  saramonowicz reżyser

Artykuły na temat: saramonowicz reżyser
 • Andrzej Saramonowicz o żądaniach wdowy po Gosiewskim. Ostro!

  Andrzej Saramonowicz (51 l.), autor takich filmów jak "Lejdis" czy też "Testosteron", postanowił skomentować żądania Beaty Gosiewskiej (45 l.) dotyczące odszkodowania po zmarłym w katastrofie smoleńskiej mężu, Przemysławie Gosiewskim (+45 l.).

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • Czy Joanna Racewicz pojawi się na premierze filmu "Smoleńsk"?

  ...realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania". Co to oznacza? Reżyser Andrzej Saramonowicz w swoim wpisie w internecie tłumaczy, że prawdopodobnie "ktoś bardzo ważny, ktoś, od kogo wiele...

 • Saramonowicz w klasztorze

  Twórcy komedii "Jak się pozbyć cellulitu" realizowali w okolicach Hajnówki otwierającą film sekwencję wielkiego prania.

 • Magdalena Boczarska: rodzina nie posiada się z radości! Czekają na dziecko!

  ...szkole z powodzeniem występowała w teatrach w Łodzi i Warszawie, wkrótce upomniał się o nią także film. Zagrała w "Testosteronie", "Idealnym facecie dla mojej dziewczyny" - postać Luny reżyser Andrzej Saramonowicz tworzył z myślą o niej. Rola w "Różyczce", gdzie wcieliła się w kobietę, która powodowana miłością do funkcjonariusza SB, decyduje się donosić na własnego męża, przyniosła jej prestiżowe...

 • Saramonowicz w smokingu

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Reżyser pojawił na imprezie w eleganckim smokingu, jednak najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili aktorkom, grającym główne role w komedii.

 • Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Wojcieszka "W dół kolorowym wzgórzem" (2004). W kolejnych latach oglądać mogliśmy ją w dwóch produkcjach Andrzeja Saramonowicza: "Testosteronie" (2007), w którym zagrała żonę bohatera Cezarego(...)", gdzie wciela się w kontrowersyjną "Siekierę" i "Underdogu", historii zawodnika MMA, który po upadku walczy o powrót na szczyt. Mężem Aleksandry Popławskiej jest aktor i reżyser Michał Kalita...

 • Saramonowicz z Warner Bros

  Warner Bros. Entertainment Polska zawarł umowę o współpracę przy produkcji i dystrybucji filmów w Polsce z Andrzejem Saramonowiczem oraz jego firmą producencką San Graal.

 • To nie koniec świata!

  ...młodego, przystojnego policjanta, wybucha zazdrością… Za produkcję "To nie koniec świata!" odpowiada firma Aktiv Media, która ma na swoim koncie m.in. seriale: "Tylko miłość" czy "Nowa". Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.

 • Powstanie film według "Testosteronu"

  Twórcy "Pół serio" i "Ciała" Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki przygotowują się do realizacji trzeciego wspólnego filmu - czytamy na stronie Internetowej Bazy Kina Polskiego. "Testosteron" autorstwa Saramonowicza to jeden z największych teatralnych hitów ostatnich lat.