• Informacje na temat:

  sarkozy brat

Artykuły na temat: sarkozy brat
 • Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy ustalili datę ślubu!

  Mary-Kate Olsen (29 l.) za kilka miesięcy zostanie żoną Oliviera Sarkozy’ego (46 l.)!

 • Siostra Olsen z bratem Sarkozy'ego

  Jedna z najbardziej znanych i wpływowych bliźniaczek na świecie Mary-Kate Olsen, romansuje ze starszym od siebie o 17 lat mężczyzną. Wybrankiem serca projektantki jest młodszy brat byłego francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozyego - Olivier.

 • Mary-Kate Olsen weźmie ślub z bratem Nicolasa Sarkozy'ego!

  Mary-Kate Olsen (28 l.) i Olivier Sarkozy (44 l.) chcą się pobrać. Siostra bliźniaczka będzie druhną?

 • Cannes: Polański o Złotą Palmę

  19 filmów, m.in. "Venus in Fur" Romana Polańskiego, ubiegać będzie się w maju o Złotą Palmę - podało w czwartek kierownictwo festiwalu filmowego w Cannes.

 • Małżonka prezydenta Francji, Carla Bruni-Sarkozy , będąca ambasadorem Światowego Funduszu na rzecz Walki z AIDS, przyznała we wtorek, że epidemia tej śmiertelnej choroby dotknęła jej najbliższe otoczenie. W telewizyjnym wywiadzie powiedziała, że ofiarą AIDS padł kilka lat temu jej brat.

 • Rozpoczyna się święto kina

  W środę, 11 maja, w Cannes rozpoczyna się najsłynniejszy festiwal filmowy świata. Święto kina na Lazurowym Wybrzeżu odbędzie się już po raz 64. W konkursie nie ma ani jednego polskiego filmu.

 • Romans bliźniaczki Olsen!

  Jedna z najbardziej znanych i rozpoznawanych bliźniaczek na świecie - Mary-Kate Olsen - romansuje ze starszym o 17 lat mężczyzną! Jest nim brat byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego - Olivier.

 • Walczą o Złotą Palmę w Cannes

  20 filmów będzie ubiegać się o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę, 15 maja, 66. Festiwalu Filmowym w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Wśród nich będzie "Venus in Fur" Romana Polańskiego.

 • Mary-Kate Olsen już po ślubie!

  Zagraniczne media donoszą, że słynna bliźniaczka, Mary-Kate Olsen (29 l.) jest już żoną Oliviera Sarkozy’ego (49 l.)!

 • Ashley Olsen zakochana w sporo starszym artyście!

  Kiedy wyszło na jaw, że Mary-Kate związała się z bratem byłego prezydenta Francji, Olivierem Sarkozym (47 l.), w amerykańskich tabloidach zawrzało. Media nie tylko wytykały parze różnicę wieku, ale także wypominały mężczyźnie, że dla aktorki zostawił żonę oraz dzieci. Wygląda na to, że druga z bliźniaczek Olsen także woli dojrzalszych partnerów od swoich rówieśników. Jeśli wierzyć doniesieniom...

Wideo na temat: sarkozy brat
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...