• Informacje na temat:

  sasha strunin zdjęcia

Artykuły na temat: sasha strunin zdjęcia
 • Sasha Strunin na konferencji! Pamiętacie ją?

  Sasha Strunin (28 l.) stała się popularna, kiedy była jeszcze nastolatką. Po kilku latach kariery muzycznej zniknęła jednak z show-biznesu. W końcu postanowiła o sobie przypomnieć. Od jakiegoś czasu możemy ją oglądać w serialu "Na Wspólnej", a teraz z kolei pojawiła się na konferencji organizacji WWF poświęconej panterom śnieżnym. Patrząc na jej zdjęcia z tego eventu i porównując je z tymi sprzed...

 • Sasha Strunin (26 l.) zdobyła popularność ponad 10 lat temu. Wokalistka występowała w zespole "The Jet Set", a po jego rozwiązaniu rozpoczęła karierę solową. Strunin ma za sobą także udział(...). Czyżby zatęskniła za ściankami? Sasha Strunin pierwszy raz od bardzo długiego czasu pojawiła się bowiem na jednej z imprez celebryckich. Zobaczcie, jak wygląda obecnie!

 • Odmieniona Sasha Strunin wraca do show-biznesu!

  ...10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty. Drugi solowy krążek powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem.

 • Sasha Strunin w serialu

  Kalina (Sasha Strunin) wydaje się na scenie silną, pewną siebie dziewczyną, która potrafi hipnotyzować publiczność. To pozory. Naprawdę jest wrażliwa i zagubiona w świecie show-biznesu, do którego(...) podejrzewał, że mogła połączyć alkohol z jakimiś tabletkami. Zabierze Kalinę do siebie. A wkrótce potem w "Superfaktach" ukażą się kompromitujące zdjęcia dziewczyny. Matka, która jest zarazem jej agentką...

 • Strunin: Aktorstwo jest ciężkie

  Jest ciężej, niż myślałam - wyznaje Sasha Strunin, która niedawno zadebiutowała w "Pierwszej miłości". Wierzy, że zostanie w serialu na dłużej!

 • Sasha Strunin w "Pierwszej miłości"

  Kiedy Paweł stanie się dla Kaliny kimś więcej niż ochroniarzem, zaczną się problemy. Rywale gwiazdy są gotowi na wszystko.

 • Strunin: Aktorstwo jest ciężkie

  Jest ciężej, niż myślałam - wyznaje Sasha Strunin, która niedawno zadebiutowała w "Pierwszej miłości" . Wierzy, że zostanie w serialu na dłużej!

 • Sorry Boys: Maria Seweryn w teledysku

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Cancer Sign Love" grupy Sorry Boys, w którym występuje aktorka Maria Seweryn.

Zdjęcia na temat: sasha strunin zdjęcia
Wideo na temat: sasha strunin zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...