• Informacje na temat:

  scarlett johansson i jared leto

Artykuły na temat: scarlett johansson i jared leto
 • Czyżby to coś poważnego?

  Scarlett Johansson i Ryan Reynolds spędzili razem ostatni weekend. Byli widywani w klubach i restauracjach na Manhattanie. Nie ukrywali swojego uczucia, bez skrępowania trzymali się za ręce i całowali.

 • S. Johansson: Sławny narzeczony

  Scarlett Johansson (19 l.) i Jared Leto (32 l.) oficjalnie potwierdzili, że od jakiegoś czasu spotykają się. Aktorzy postanowili ujawnić swój związek po tym, jak w Los Angeles zostali przyłapani przez fotografa na namiętnych pocałunkach.

 • ENEMEF: Filmy najbardziej oczekiwane

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w najbliższy piątek, 28 marca, w kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Najbardziej Oczekiwane Filmy Wiosny.

 • Oscarowe filmy: niewolnictwo, kosmos i AIDS

  Niewolnik z plantacji nie tracący nadziei na odzyskanie wolności, astronauci i chorzy na AIDS, którzy walczą o swoje życie oraz skomplikowane relacje emocjonalne w rodzinie - są wśród bohaterów i tematów dziewięciu historii z szansą na Oscara dla najlepszego filmu.

Wideo na temat: scarlett johansson i jared leto
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...