• Informacje na temat:

  scarlett johansson piosenkarka

Artykuły na temat: scarlett johansson piosenkarka
 • Scarlett Johansson: Ujanwiono szczegóły jej ślubu!

  Scarlett Johansson (30 l.) wyszła za swojego ukochanego ponad dwa miesiące temu. Dopiero teraz wyszły na jaw szczegóły uroczystości.

 • Scarlett Johansson kradnie biżuterię

  Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , "Wyspa" ) wystąpi w głównej roli w filmie "Brilliant" Barry'ego Levinsona ( "Rain man" ). Najnowsza muza Woody'ego Allena wcieli się w złodziejkę biżuterii, która planuje przeprowadzić największy i najbardziej spektakularny napad w historii.

 • Scarlett Johansson rozwodzi się!

  Gwiazdy Hollywood Scarlett Johansson i Ryan Reynolds ogłosili, że "po długim i starannym namyśle" postanowili zakończyć swoje trwające od 2 lat małżeństwo.

 • Scarlett Johansson zaręczona

  Aktorka Scarlett Johansson zaręczyła się ze swoim partnerem Ryanem Reynoldsem.

 • Scarlett Johansson zaręczona!

  Aktorka Scarlett Johansson (23 l.) zaręczyła się ze swoim 31-letnim partnerem Ryanem Reynoldsem. Para nie wyznaczyła jeszcze daty ślubu - podał rzecznik aktorki Marcel Pariseau.

 • Najseksowniejsze kobiety

  Czytelnicy amerykańskiego magazynu dla panów FHM umieścili Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , "Wyspa" , "Dziewczyna w perłą" ) na pierwszym miejscu na liście 100. najbardziej seksownych kobiet na świecie. "Kobiecie zawsze przyjemnie jest usłyszeć, że jest sexy. Dziękuję czytelnikom FHM za ten komplement" - powiedziała 21-letnia aktorka,

 • Kolejne rozstanie znanej pary

  W ślad za Scarlett Johansson i Ryanem Reynoldsem, czy Courteney Cox i Davidem Arquette kolejna słynna para postanowiła się rozstać. W środę piosenkarka Ashlee Simpson złożyła pozew rozwodowy kończący jej małżeństwo z muzykiem Petem Wentzem .

 • 3 razy Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson się nie oszczędza. Aktorka przyjęła trzy nowe role - podaje "Hollywood Reporter".

 • Alanis Morissette opisze zdradę kochanka?

  Skryta i dbająca o swoją prywatność wokalistka i ikona muzyki alternatywnej, Alanis Morissette , napisze autobiografię. Piosenkarka nie tylko opowie o swojej karierze, ale skupi się także na trwającym pięć lat związku z aktorem Ryanem Reynoldsem, który zostawił ją dla aktorki Scarlett Johansson.

 • Cieszy się zaręczynami byłego

  Kanadyjska piosenkarka Alanis Morissette nie jest zasmucona wieścią, że jej były narzeczony, aktor Ryan Reynolds zaręczył się niedawno z aktorką Scarlett Johansson.

Zdjęcia na temat: scarlett johansson piosenkarka
Wideo na temat: scarlett johansson piosenkarka
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...